• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam s dětmi v Brně? Poraďte

3. června 2013 
Zřejmě v sobotu dopo vyrazíme, tak jsem na to zvědavá...
31. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na trzích.Pěkné,malé,ale milé.
Je tam stánek s vařečkami,keramikou, ozdobami,smalt,vajíčka, šperky...a jídlo.Trdelníky :slight_smile: A dílnička pro děti.Takové milé spestření všedních dnů :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme teda ny trzích nakonec nebyli...

Včera jsme byli na Veveří, bylo otevírání sezony (so+ne), bylo to fajn, prolezli jsme hrad, pokoukali na dravce, Evi byla nadšená... na Rodinný pas vstupné zdarma...
Škoda jen, že jsme nestihli žádný program, slibovali koncert, koutek pro děti a tak, my jsme dorazili ve tři a už bylo všechno sbalený, no...

V květnu (8. - 9.) tam bude zase nějaká akce proděti, hledání princezny a tak...
5. dub 2010 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: muselo to být super:slight_smile:
A lidí? Moc???
5. dub 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celkem to šlo, parkoviště teda samozřejmě plný, ale na hradě se to fajn rozptýlilo.
5. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc díky za info ohledně bonga, byli jsme tam v pátek a úplně super!!!
5. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn :slight_smile: ...
5. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to muselo byt fajn na tom veveri, v sobotu jsme nemohli bo byl tata na fotbale a v nedeli jsme se vydali do obory do jundorva a do Bajstru :wink:
bylo tam super
6. dub 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oboru milujeme :slight_smile: :wink:
6. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja sjem ji taky mela rada jako decko, ale ted jsem koukala, ze se to tamc elkem zmenilo, teda z te strany od Jundrova jak byla hajovna, tak tam behali venku kozy,ovce,slepice a tak a ted kdyz jsme tam byli , tak to bylo za plotem a jen kozy...to me trosku zklamalo...
6. dub 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od Jundrova to moc neznám, my chodíme z Kohoutek od Hájenky :wink:
6. dub 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak tam to neznam ja :grinning: , bud jdeme z jundrova a nebo od prasat jakoby mezi kohoutovicema a bystrcem
6. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem koukala na to bongo a jsou to teda pekni vydridusi co se tyce vstupneho co z toho, ze dite do dvou let je zadara, kdyz ja zapaltim stovku a ani nejdu na atrakci, jen jako doprovod a hlidac ditete a pak za deti od dvou let chcou taky peknou palku plus cena za rodice :angry: :angry: :angry:
to me uplne odrazuje tam jit
6. dub 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna spis v lete budeme chodit na prigl do mraveniste, jestli teda bude fungovat :grinning:
No já taky jsem byla zklamaná,byli jsme tam s malou,a všechny zvířata za plotem.tak mi to bylo líto
vendulka
JJ,Bongo je od 2 let za nehorázný prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: V létě jedině Mraveniště :wink: a pískovičtě :wink:

Od Kohoutek jsou prasátka v Oboře :wink:
6. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, taky budete chodit na mraveniste?to se muzeme pak domluvit :wink:
6. dub 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj prasátka jsou fajn, bydlíme v Bystrci a chodíme tam docela často, do mraveniště taky určitě zajdu, máme to kousek, nevíte kdy se tam otvírá? a můžeme se třeba někdo domluvit a jít spolu jestli chcete
6. dub 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mraveniště otevírá 9.4...
6. dub 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, na prasátka taky chodíme, fajn procházka, taktéž většinou vyrážíme z Kohoutek...
6. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,tak brzy?To je super! Jen aby bylo teplo :slight_smile:
6. dub 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je prima, ze tak brzo, tak jak se udela lepsejsi teplejsi pocasi, tak se muzeme domluvit a jit :dizzy_face:
6. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevite kolik je tam vlezne?jsem se koukala na ješjich stranky a tam jsem to nenasla a je tam mozna sleva na rodinne pasy?
6. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn že tak brzy a myslíte že je to i pro roční prcky?
6. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, jeli jsme v sobotu kolem Mraveniště a měli tam ceduli, že otevírají 9.4., tak snad... jo, teď jsme koukala na jejich web, taky tam píšou, že 9. otevírají...
6. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulka loni bylo do 3 let zadarmo a rodiče taky :wink:
6. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, to tam budeme asi pora i kdyz je to pro nas pres cely Brno :grinning:
6. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to je paráda
6. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek