Letní dovolena v ČR s dítětem 3 roky. Poradíte lokalitu kromě západ.a stř. Čech?

michaelarousova
10. pro 2020

Ahojky doporučil by mi někdo lokalitu popřipadě i hotel kam na dovču s tříleťákem ?
Mimo západních a středních cech☺️
Chceme jet na tyden tak aby bylo kazdy den co delat☺️

nikishkaaaa
10. pro 2020

@michaelarousova Jižní Morava (Lednice, Valtice, Pavlov) dá se jet v kocare, na lodickach, na konich, krasne vylety, kousek dal aquapark...

jipe
10. pro 2020

Liberecko - Zoo, dinopark, bobová dráha v Janově, Ještěd, v dosahu Prachovské skály i nějaké ty zříceniny a zámky
Lipno - v dosahu zoo Hluboká, hromada zámků a zřícenin, expozice pod Hladinou, přívoz,
Beskydy - https://www.sdetmivbaglu.cz/category/beskydy/
okolí Uherského Hradiště - expozice Živá voda v Modré, zoo Zlín, Lukov, Milotice (možnost půjčení historických kostýmů), kovozoo, Buchlov, Buchlovice
okolí Mladé Boleslavi - Máchovo Jezero, Zvířetice, muzeum škodovky, syslí louka na Radouči, Drábské světničky,....

vercas89
10. pro 2020

My jsme byli letos v Harrachově v Orea resortu Sklář. Hotel měl venkovní hřiště, vnitřní hernu pro děti a hradem a skluzavkou, bazén. Při příjezdu jsme dostali pastelky a omalovánky. Až mě překvapilo, jak byl hotel zaměřený na děti.

malenka3
10. pro 2020

České Žleby na Šumavě

mamikry
10. pro 2020

@michaelarousova Mame radi penzion Modry pavilon v Male Upe, kousek od nej je pak hotel Permonik, vylozene pro deti. Ale ten Pavilon je mensi a klidnejsi, do Permonika se da chodit po domluve jen na program. V okoli je pohadkova stezka a autem se da sjet kousek do Polska, kde maji skakaci hrady a treba muzeum lega. Pripadne do Pece na lanovku na Snezku nebo bobovou drahu. Kdybyste chteli echt detske, tak Hotel Peklo.

jajulin
10. pro 2020

Vezmu to z druhé strany. Nedokážu si představit, na jaké místo v rámci ČR by musel člověk jet, aby v okruhu 40 km nebylo týden co dělat. Jde jen o to umět si najít informace o místě, kam jedu, navštívit místní informační centrum atd.

michaelarousova
autor
10. pro 2020

@jajulin tak hledat informace umim jen jsem chtela nejakou osobni zkusenost s nejakym hotelem☺️

jajulin
10. pro 2020

@michaelarousova ptala ses na lokalitu, popřípadě hotel. Tak jsem se vyjádřila jen k té lokalitě 🙂 .

michaelarousova
autor
10. pro 2020

@jakreb cely den premyslim jak se tento hotel jmenuje😂nekde jsem ho videla a nemohla jsem si vzpomenout ..takze moc dekuji!☺️

elencze
10. pro 2020

Za mě lepší pronajmout chatu, chalupu s bazénem a užívat si to soukromí. My jsme třeba byli hodně spokojení s chalupou Bělka v Jesenících.

malenka3
10. pro 2020

@elencze Jenže jsou lidi, kteří si chtějí užít na dovolené nevaření, nestarání se o cokoliv, což se s pobytem na soukromé chalupě vylučuje. 😄

michaelarousova
autor
10. pro 2020

@elencze my to ted mely 3 roky takle..mame chatu v krkonosich..ale prave bych chtěla letos mit dovolenou a nevarit a nestarat se no😂

jakreb
10. pro 2020

@michaelarousova Za malo. Je tam fakt super. Urcite sa niekedy vrátime. Topka pre nas. A este Spindl.😉

elencze
10. pro 2020

@michaelarousova nám vařil švagr

kulisek_28
10. pro 2020

Hotel Clarion ve Špindlu, mají tam i dětský koutek a maskota u snídaně, byl to moc fajn hotel s bazénem 🙂 líbil se nám

kulisek_28
10. pro 2020

PS: nabídku jsme našli na Slevomatu

zmrzlinka
10. pro 2020

My jezdíme na Lipno - přímo Lipno nad Vltavou a je tam bobová dráha,Stezka korunami stromů,písečná pláž,spoustu hřišť,pluje tam výletna loď a jsou tam super cyklostezky.Nedaleko je Hluboká ( zámek,Zoo) nebo taky Krumlov 👍