Na plavacím pobytu s mimi se mám ubytovat sama?

zoe08
16. led 2011

Chtěla jsem se optat, zda máte někdo zkušenosti. Jestli je lepší až pojedme na plavací pobyt s Plaváčkem, být ubytvaná sama na pokoji s 9. měsíčním mimi. a nebo se ubytovat na pokoji i s kamarádkou co má o 2 měsíce straší mimi. Nikdy jsem nikam nejela, tak nemám zkušenosti, jak to maminky zvládají takhle ve dvou, či si radši máme vzít každá svůj pokoj? Díky za rady

fafetka
21. led 2011

Ahoj,na palvacím pobytu jsem sice nebyla,ale s kamarádkou jsme spolu strávili týden v létě na chatě(malinké).Dětičky máme od sebe 4 měsíce(já chlapečka,kamarádka mladší holčičku)a bylo to naprosto v pohodě a super jsme si to užili,ale je fakt,že naši miloušové mají velmi podobný biologický režim(chodí spát ve stejnou dobu,vstávají stejně atd...)Možná bych to zvážila a raději byla v samostatném pokoji.Pokud sebou vezmete chůvičku můžete si pokecat u jedné či druhé a přitom být "na příjmu" 🙂
kadopádně si to krásně užijte 🙂

mamkamarketa
21. led 2011

manzel byl na panske jizde(tatinku s detma) a byl na stejnem pokoji s kamaradem a jeho stejne starou holcickou. Deti se navzajem budili,navic ta jeho holcicka treba vylezla z postele a sla budit naseho Tomase. Detem byl rok a trictvrte.
priklanela bych se k verzi 2 samostatnych pokoju a chuvicky

dzej
21. led 2011

My jezdíme na pobyty od roku a vždy máme samostatný pokoj. Je to lepší, že se s nikým nerušíte navzájem. Každé dítě spí v jinou dobu a má jiné zvyky. Navíc s Plaváčkama je tak nabitý program po celý den, že jsem ráda, že si v klidu večer sama lehnu. Většinou si domlouváme s kamarádkama pokoje vedle sebe nebo naproti, takže pres den jsou dveře pokojů otevřené a děti běhají nebo lezou všude. Takže si i navzájem pohlídáme, když jdem na wc apod. Na večer zapínáme chůvičky a setkáváme se na pokec mimo pokoje.