Od kdy chodíte na koupaliště s dětmi?

hanule1998
15. čer 2019

Dobrý den budou nam 3 mesice chtely sme jit na koupaliste ale v tihlech vedrech nevim a chci se zeptat od kdy ste chodily na koupaliste se svými dětmi? Děkuji

makronka222
15. čer 2019

Mame jeste triletou, ted jsem sice nemocna, ale az budu fresh, pujdeme na koupak, mimino bude spat v kocaru ve stinu, budeme se u deti stridat. A je to.

terkapali
15. čer 2019

My to stejný syn 3 měsíce, dcera 7 let, že chce jít na koupak, chtěla jsem jít dnes s ním, ale radši jsem vyslala může ať vezme dceru. S dcerou jsem byla poprvé kolem půl roku🙈

terkapali
Autor odpověď smazal
Zobraz
bayt
15. čer 2019

@hanule1998 Tak syn je zimní, ale tak nějak od čtyř měsíců jsme chodili už na vaničkování, kdyby bylo vedro, tak klidně půjdu na nějaké koupaliště (ale musel by tam být stín i nad vodou).

neomenia
15. čer 2019

Dnes jsem sama s tříměsíčním na koupalisti. Když spi, jdz do vody, jinak jsme na dece, on ve stinu, ja vedle na slunci, a bez problémů. Jasně, že ho nekoupu.

neomenia
15. čer 2019

A hodně často kojim.

journals
15. čer 2019

S trimesicnim na koupaliste? 😖 predpokladam, ze ho chces koupat, kdyz se tak ptas. Tak ne, rozhodne ma na takove srandy jeste dost casu

dandaa
15. čer 2019

U vody je v tomhle počasí nejlíp, lepší než se pařit v bytě. Klidně bych na koupaliště šla, hlavně ať je tam stín.

la_amanita
15. čer 2019

Já čekám na konec šestinedělí jak na smilování, že pak konečně vyrazíme k vodě. Sice navečer, malý se koupat nebude, bude se akorát hezky větrat ve stínu, ale my rodiče a pes si tu vodu určitě užijeme.

prejeta_zaba
15. čer 2019

Jestli ti jsou 3 měsíce, asi na koupaliště nedojdeš, viz mateřský plurál. 😝 Jinak do chlorované vody plné ledasčeho, co ze sebe lidi umyjou bych nemáčela ani mnohem starší dítě, jestli se ptáš jen tak, tak kde spí v kočárku nebo na dece ve stínu je mu myslím úplně jedno. 🙂

jirovapa
15. čer 2019

@hanule1998 ve většině vodních rájů mají limit od 1roku dítěte. Samozřejmě může být člověk s menším prckem na dece apod., ale neměl by do chlorované vody. Vaničkování a koupání pro děti je něco jiného, je tam speciálně upravená slaná voda. Já jsem chodila s malou od půl roku na kurzy plavání pro děti, na koupaliště a nebo vodní ráj se chystáme až letos (19.měsíců). Malá je narozená v zimě a jedno léto jsem si hold nezaplavala (kromě toho kurzu pro děti, který je každý týden 🙂).

babanci
18. čer 2019

Do stínu k vodě lze chodit od narození. 🙂 Ale prvně jsem koupali asi v 6 měsících. V našem soukromém bazénu.

eldrag
18. čer 2019

treba u nas je vetsina bazenu az od roka, a s obema detma jsem byla jen dvakrat a musim rict, ze uz nepujdu, zaprve uhlidat dva neplavce je peklo, pokud jsou v brouzdatkach neni to o moc lepsi.