• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přeplněné školky a návrat do práce. Co dělat?

8. ledna 2014 
ja som mala rovnaký problém minulý rok. Malý mal nastúpiť do MŠ v septembri. Materská mi skončila v juni. Bývame na dedine a školka bola preplnená ale slubili mi, že mi ho zoberú už v máji, keď mám možnosť nastúpiť do práce. Nakoniec deň po zápise som zistila, že som tehotná.
Niekedy je fakt problém nájsť miesto v dobrej školke. Kamarátka radšej vozí dieťa autom do školky aj keď u nich v dedine školka je, ako dať dieťa do zlej školky.
8. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestřenka má stejný problém holce budou 4 v srpnu rodičák jí bude končit byla už ve 4 školkách v okolí nikde jí nevzali plno.
a ke všemu nemůže v tom okrese ani sehnat práci
jedno lepší než druhé :angry:
8. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak jsem si byla ráno v MŠ pro to vyrozumnění a hned ve dveřích se mě ředitelka ptala,jestli opravdu trvám na přijetí. :confused: :zipper_mouth:
Samo,že už je tam pěkná tlačenka,takže jsem to podepsala a řekla,že s námi můžou počítat na 100%.Na uvítačku jdeme 9.6.,tak jsem zvědavá,co budou mít za podmínky.Bude docela průšvih,když budou chtít mluvící děti bez plen.Obojí zvládám tak na 30%,............. někdy i hůř. :sweat_smile:
Krejcirice,................tak to má Tvoje sestřenka teda pech.To je přímo vražedná kobinace. :zipper_mouth:
16. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Brně je taky plno, berou od 3-4 let, takže moje dvouletá md byla iluzorní, zatím to neřeším, ale už abych začala šetřit na soukromou školku...
16. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
binki,..........tak si pořiď další mimi a je to. :sunglasses:
16. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepořídím, jsem nemocná :rolling_eyes:
17. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm,.....................tak to jsme na tom stejně. :confounded:
Fakt jsem ráda,že alespoň ta školka vyšla,ikdyžbych byla radši,kdybych si MD mohla prodloužit o další 3 roky. :frowning2:
18. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer maminky :slight_smile: ,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek http://www.modrykonik.cz/skolka/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete vaše zkušenosti a zážitky se školkou, jak probíhal nástup do školky u vašich dětí, kdy si na školku zvykly atd. Vaše postřehy ocení jistě i další maminky, u kterých bude zanedlouho toto téma třeba aktuální.
Vaše postřehy, tipy, rady a zkušenosti můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Moc Vám děkuji a přeji krásný večer :slight_smile: .

@karotky @binki @krejcirice @martao ...a další :slight_smile:
8. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek