Tropical Islands, Berlín. Byli jste tam?

benjik
26. čer 2011

Ahoj holky,
uvažuji,že by jsme si udělali výlet do berlína do Tropického ráje,byla jste tam některá?

vernero
26. čer 2011

Já bych se ráda přidala k dotazu, i mě by zajímaly vaše postřehy, co vše se dá zvládnout za jeden den, jak je to se zázemím pro děti. Zda se na 1denní návštěvu vyplatí zaplatit kombinované vstupné a navštívit obě části (pokud se to dá stihnout), atp.

levandule_vanilkova
26. čer 2011

Ahojky. Já tam byla s kamarádkou - teda bez dětí, takže s tím zázemím pro děti neporadím. Ale jinak je to tam moc fajn. Byli jsme tam od rána do pozdního odpoledne a i když jsem hroznej vodomil, tak přes odpoledne se mi už do vody ani nechtělo a byla jsem totálně unavená z toho všeho blbnutí. Vernero nevím které dvě části myslíš...k obyč vstupnému si můžeš připlatit ještě vstup do saunového světa, ale jiná část tam není, přítel zase říkal že si zaplatil tu vip vstupenku a s ní máš v ceně veškeré jídlo v těch restauracích tam. No a pak se zvlášt ještě platí bungalovi a stany, když tam chcete zůstat přes noc. Je to takovej velkej a lepší aquapark. Jiný atrakce jako malej deštnej prales nebo vytáhnutí na balonu až ke stropu hangáru mě nějak nenadchly a na saunování taky nejsem, ale to koupání tam je super 🙂

vernero
27. čer 2011

@levandule_vanilkova jjj, měla jsem na mysli tu wellness zonu, moc díky za informace 🙂

benjik
autor
27. čer 2011

@levandule_vanilkova a vyplatí se vůbec ta vip vstupenka? Asi je dobrá hlavně pro velký jedlíky,že? Vstup u klasické vstupenky platí na 24 hodin nebo neomezeně? jde mi o to,když tam třeba dvě noci přespím třeb ana těch lehátkách, jak píšou,že se to dá zdrama,tak jestli mi naúčtují jen jeden vstup nebo za každých započatých 24 hodin? A ještě se zeptám,nevíš jak je to tam sfocením? není tam nějaký zákaz? já jsem totiž hroznej blázen do focení,foták tahám všude a určitě bych tam chtěla dcerku také vyfotit.

levandule_vanilkova
28. čer 2011

@benjik Fotit tam můžeš normálně bez omezení, kdekoliv. 😉 Já tu vip vstupenku neměla - celý jsem to platila jako zájezd s nějakou firmou, takže to vše vyřizovala a platila ta firma. Dostali jsme na ruku náramky s čipy, a tam jsme měli myslím nějakej kredit a s tím se právě platilo v těch bufetech bo restauracích, takže je fajn že sebou vlastně žádný peníze nenosíš. Vstupenka by měla platit 24 hodin...ale nevím třeba už zavedli i nějakou neomezenou, taky tam totiž dost zdražovali 😖 takže nějaký změny tam asi budou. Chce se to zeptat...s těma zaměstnancema se dá v klidu domluvit i anglicky... 😉

vernero
29. čer 2011

@benjik ohledně vstupného je vše celkem dobře popsané na jejich netových stránkách, pokud tam budete nocovat, načtou vám na ten elektronický náramek či kartu ve 3:00 15 EUR

http://www.tropical-islands.de/en/visitors/tick...

benjik
autor
29. čer 2011

@vernero no já byla právě na jejich oficiálních stránkách,jiných než ty co si sem dávala a tam právě o tomto nic nebylo. děkuju.

radkabau
Odpověď byla odstraněná
Zobraz