Kamarádka maminka v Karviné

zuzkaqoska
19. dub 2021

Ahojte maminky. Len pred pár mesiacmi som sa prisťahovala do Karvinej a keďže tu nikoho nepoznám, hľadam kamarátku maminku na spoločné kocikovanie, kafe alebo len tak babsky pokecať o deťoch, ale aj všeličom inom🙂 Mam 23 rokov, 6 mesačnú dcérku a čakám ďalšie bábo. Som v 4 mesiaci. Môj život sa teda točí momentálne len okolo detí a manžela, takže by som potrebovala občas si vyvetrať hlavu🙂Moje záujmy sú veľmi všestranné, takže určite nájdeme spoločnú reč🙂budem sa veľmi tesiť ak sa mi niektorá z vás ozve🙂prajem pekný deň

maja2020
3. čer 2021

@zuzkaqoska ahojky jsem také z Karviné

nikusahanakova
24. črc 2021

@zuzkaqoska ahojky taky mi je 23 , mam sice 3 ročního chlapečka ale to by nemělo si myslím nějak vadit jak pises zatím se taky tocim kolem maleho a manžela takže by bylo fajn najít nekoho na procházky, kavicku 😇

lucie968
29. bře 2022

Ahoj, sice to je stará diskuze, ale kdyby jste někdo někdy chtěli na procházku tak se ráda přidám, mám dva kluky, starší 3 roky, mladší bude mít 5 měsíců 😊

nikusahanakova
30. bře 2022

@lucie968 ahoj, ja mam syna skoro 4 roky a malou cacorku na cestě 😁❤️ klidně napiš na fb Nikol Hanáková ( černobílá fotka) a muzeme s kluky něco vymyslet 🍀

zuzkaqoska
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzkaqoska
autor
31. bře 2022

@lucie968 ahoj, budem rada ak by sa nam niekedy podarilo stretnut sa. Dcerka ma uz 1,5 roka a syn pol roka, takze mame chlapcov v podobnom veku 🙂