Procházky. Kam v Kolíně chodíte s kočárkem?

gremlinqueen
15. srp 2020

Zdravím, kam v Kolíně chodíte na procházky s kočárem? Přijde mi, že musím chodit výhradně městem, nebo nechat kočár doma, protože stezky mimo město s ním nejsou schůdné.

barmil
15. srp 2020

@gremlinqueen co podél Labe na Ostrov, nebo ze Zalabí až do Borků a dál podél vody, za tenis, až ke zdimadlum...

amazonkajanik
15. srp 2020

@gremlinqueen tak to chce lepší kočárek 😉😁

kotrmon
15. srp 2020

@gremlinqueen ten můj dokáže i pole 😉, samo, že ne po dešti - to bych neprošla já 😄 kočár by to taky dal, pak se opláchne 😁, cesta ze Šťáralky do lesa až skoro ke Staráku - lze dobře, jen nevím, co komáři 😉, cestou až na soutok - je to sice cyklo, ale už jsem viděla kočárky, z těch Borků odbočit na stezku a k Hráďu ok, cestu podél Labe směr Nová Ves a dál hlásily holky taky ok na průjezd, cesta Vinicemi taky ok - to už je takový klidný okraj.... a když ne kočárek, tak do šátku, nebo nosítka a zvládne se každá cesta 😁 já teď i sedačkovou lanovku na Pustevny - nahoru i dolů - high challenge 😄

gremlinqueen
autor
15. srp 2020

@amazonkajanik Dobrá rada nad zlato 👍

gremlinqueen
autor
15. srp 2020

@barmil Vůbec netuším, co ty místní názvy znamenají. Bydlím v Kolíně celkem 10 týdnů (měsíc před porodem a 6nedělí); znám jen centrum, nádraží a špitál. Zatím jsme byli několikrát jen u Vodárenské věže.

barmil
16. srp 2020

@gremlinqueen ty názvy jsou i normálně v mapě, ta místa se tak jmenují