Dítě - vlásky jako chemlon. Máte zkušenost?

12. dub 2023

Ahoj holky, malá 1,5 r má kudrnatý vlásky, ale vždy ráno je má jako chemlon, vypadá jak Einstein 😄 nemá někdo to stejný? Umývám vlásky obyč mýdlo + šampon babylove, ale asi by to teda chtělo nějakou lepší péči. Doporučil by někdo něco prosím? 😇

sylvka
12. dub 2023

Naše chemlonka po koupání 😅😅 tak doporučte naky samponek holky 👍😄

cikitkapb
12. dub 2023

A proč ničíte těm dětem přirozenou pokožku hlavy už takhle od mrňat? Čím později se začne s používáním chemie na tělo (šampony a mýdla), tím lépe. Náš syn má husté vlasy, a dlouho je měl i dlouhé, nechal si to růst od 2 let, a ostříhal se sám teprve loni, v 5,5 letech. O vlasy jsme pečovali, ale nemyla jsem je ani šamponem, ani mýdlem, ani tuhým šamponem. Vystačili jsme si s vodou, a chemlon z vlasů nikdy neměl. Snažila jsem se mu to prostředí nechat co nejdéle přirozené. Teď už si vlasy myje sám, mým šamponem Alverde (značka DM), ano není to vyloženě Non Toxic, ale je alespoň Low Toxic.

jahodi
12. dub 2023

na fb by měla být skupina něco jako Jak na dětské kurdny

pampeliska1313
12. dub 2023

Kilian má něco podobnýho, ale v místě kde leží - takže vzadu na hlavě. Myju obyč vodou, přijde mi to pak lepší, ale možná jen můj pocit.🙂 ještě jsem používala allepo mýdlo a to mi taky přišlo fajn na vlasky, jak to v sobě má různý oleje.🙂

jahodi
12. dub 2023

Dětské kudrnaté a afro vlasy - KUDY NA KUDRNY

drep
12. dub 2023

Řešením je curly girl metoda. Na facebooku se dá hodně načíst.

krisstina93
12. dub 2023

Kudrnate vlasy potřebují speciální péči jinak z toho bude chemlon no. Nastuduj cgm.

somalicats
21. dub 2023

Nejmladší má taky takový typ vlasů. Pořídila jsem kosmetiku pro curly girl method, změna už po prvním umytí - vlásky má krásné.