icon

Vyplatí se investice do filtrační konvice Brita?

Dnes ve 14:28

Dobrý den,
doma máme dost tvrdou vodu a přemýšlím, jestli koupit filtrační konvici Brita. Zajímá mě hlavně, jestli je rozdíl opravdu poznat, nebo je to spíš dobrý marketing.
Máte ji doma? Vyplatila se vám?

anonym_5179e0
Dnes v 16:08

U vody z řádu to poznáš, je chlorovaná, u vody ze studny rozdíl nepoznáš.

avatar
moudivlacek
Dnes v 16:23

Voda v bytě o 100% lepší, jak chuťové, tak vizuálně, myšleno nejsou u čajů takové ty fleky, mapy na hladině. My nakonec po konvici zakoupili ještě takovou 5l nádržku s kohoutkem, jedna konvice by nám nestačila. Jednak chlor jak psal někdo výše, jednak i pokud máte tvrdou vodu, tak se pak neusazuje kámen v rychlovarný konvici např. my pomalu po dvou třech použití museli odvápňovat, teď bez práce, jen vymejeme, nic se neusazuje.