2 měsíční mimino a hlad

telullah
21. bře 2009

Ahojte Holki,
mám problém. Naše malá Bára má dva měsíce a přes den se mi co 1,5-2 hodiny hlásí, že má hlad. Kojím a přikrmuju Sunarem. Když jí važím před i po kojení, tak vycucne 40-60 a pak sunar 100. Nevím, co s ní dělat. Poradíte mi??

luba142
1. črc 2009

Ahojtze viem ze odbocim od temy ale chcela by som sa opytat ako obliekate 2-mesacne babatka vnutri davate mu aj kratky rukav?

fifa79
1. črc 2009

luba142: MÁM 2,5 MĚS. CHLAPEČKA A TEĎ MU DÁVÁM BODY S KRÁTKÝM RUKÁVEM A JE SPOKOJENÝ.

chloenka
2. črc 2009

Ahoj Luba142... v zime jsem se drzela pravidla, ze mala mela o jednu vrstvu vice nez ja a ted v lete ji oblekam stejne jako sebe. Porad se ji snazim davat kratky rukav a ponozky, ale ji je vedro. Vis co? To miminko ti rekne, kdyz mu je horko, tak radsi vice nez mene, ale pozor na prehrati.

chloenka
2. črc 2009

Ahoj momin...to jsem rada, ze se konecne nasel clovek, ktery ma stejny nazor jako ja. Presne to same jsem mela ja s malou. Od druheho mesice jen fnukala po kazdem jidle, protoze mela malou a pres den by jedla neustale. Moc krat jsem v noci ronila slzy, protoze nam to neslo, mala brecela hlady atd. To miminko to urcite s tebe vyciti a nestoji to za to.

Jakmile jsme nasadily flasku, tak jsem teprve 2,5 mesicich poznala, co to je mit spokojene miminko. Chloe se vzdy krasne napapala a spokojene mi usnula na rameni. To byla lahoda. Ovsem ta vaha potom.... 😉 To jsme teprve zacali pribirat, ale snad to vybeha.

chloenka
2. črc 2009

broskvicka...snaz se ridit vlastnim instinktem. Kdyz vidis, ze maly i po kojeni porad place, tak urcite nema dost. Vis, ono ti to mnoho lidi do oci nerekne abys presla na flasku. Me vsichni porad rikali kojit kojit kojit, ale az jsem prestala, tak teprve vsichni zmenili. Dokonce i moje mamka mi teprve rekla, ze u vsech trech deti vydrzela kojit maximalne dva mesice.

Takze se toho neboj. Zkus mu porad davat prso, ale pak to nechej at se doji z flasky. Takto aspon dostane ty sparavne obranne latky a ziviny od tebe, ale nebude trpet hlady. Hodne stesti a dej vedet jak vam to slo....

chloenka
2. črc 2009

Holky jeste me napadla jedna vec. Ja pouzivam Aptamil (cesky Nutrilon) a tady v Anglii se prodava uz hotovy namichany. Je to maly kartonek jak Fruko. Je to velice super na cesty. Nemusi se to udrzovat v lednici a kdyz je potreba tak se to jen naleje do flasky a je to. Tu horkou vodu na ohriti vzdy clovek nekde sezene a ted v lete se to da dat i tak jak to je. Moje mala stejne nechce teple mleko, kdyz je horko.