• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

5ti měsíční prcek chce každé 2 hodiny v noci papkat

14. ledna 2011 
autor
@hanyho
@simonceli
@sarlotta mooc děkuji mamči za vaše rady a zkušenosti, já osobně mám lahve Avent, ale kdybych kupovala znova, tak bych šla také do těch MAM :slight_smile:
10. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishad starší dcera se taky budila po hodině a půl, nepomohly ani kaše, spravilo se to, až jsem přstala kojit - prostě mě měla místo dudlíku. Trochu lepší to bylo, když spala se mnou v posteli.
Mladší je taky jedlík, ale naštěstí v noci spí. Dokrmuju UM, protože kdybych kojila po hodině, neměla bych čas na druhou dcerku a to nechci, radši dám flašku a jsou spokojené obě :wink:
Flašky mám Aventky a bez problémů, žádný problém s kojením nenastal, ale to je asi u každého miminka jiné.
Takže taky bych zkusila UM nebo kaši, snad to pomůže a kamarádka se aspoň trochu vyspí :wink:
11. led 2011 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také v noci kojíme po hodině až dvou.Myslela jsem že je to hlady tak jsme zkusili na noc dát Nutrilon ale nepomohlo to.Takže jsem to přestala řešit,až to přejde tak to přejde :slight_smile:
11. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jaké kaše vám miminka papají? Náš rošťák nic nechce :frowning2:
11. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky krmíme v noci takhle často :unamused: začala jsem dávat večer trochu kaše a někdy to vypadá, že pomůže a pak další den je to zase jako dřív. Tak nevím.

@mishad - jsem zjistitla, že savička MAM mi jde dát na lahve AVENT :slight_smile:
Savičku od aventu moc nachtěla ale MAM je ok.
Každopádně jinak se snažím dávat většínu věci na lžičce.
14. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek