Bolí mě bradavka, je tam bílá tečka. Kdy praskne?

kar.la
30. srp 2007

Ahoj holky, mám takový problém. Včera večer mě začala šíleně bolet bradavka. myslela jsem, jestli to není z toho, jak malá občas místo pití dudlá a já ji nechávám. Ale ráno po bližším prozkoumání jsem zjistila, že tam mám takovou bílou tečku a bolí právě to okolí. Nemohla jsem si ani k prsu přiložit malou, jaká to byla bolest. Tak jsem opatrně zkoušela ručně odstříkat, pak odsávačkou, nakonec jsem dala maé napít i z toho prsu... No, ale ta bílá tečka se zvětšila a teď je vidět i z dálky. Volala jsem laktační poradkyni co s tím, prý to musí rasknout. Ale to strašně bolí ☹ Setkala jste se s tím některá? Za jak dlouho to praskne??? Můžu to nějak urychlit??? Navíc se mi od včerejška stává, že okolí té teĎ už megatečky jakoby zbělá (1/2 bradavky) a to pak bolí jako blázen. Pomáhá mi to jen romasírovat 😖 Prosím, poraďte co s tím...

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
kar.la
autor
30. srp 2007

Díky moc Gerden, hned si to celé pročtu. 😵

kar.la
autor
30. srp 2007

Jsi fakt úžasná. Tak, zkusila jsem tu tvou techniku, vypadlo zrníčko, ale asi jsem to zvorala. Protože jak už bylo na povrchu, tak jsem ho "vyšprtla" nehtem a teď nevím, jestli jsem ho neměla "vystřelit", jestli tam třeba ještě něco nezůstalo. Což se mi zdá, že ano ☹ Ale taky se mi zdá, že máš pravdu s tou kýlou 😒 , protože puchýř je fakt dobrý popis.... Ale zdá se mi, že po tom, co vypadlo alespoň to zrníčko, tak se mi hodně ulevilo. Ale puchýřek zůstal 😖

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
matysi
31. srp 2007

Já byla ten "šťastlivec" s puchýřkem ☹ Nikdy jsem nenašla odvahu ho propíchnout špendlíkem, to jsem radši zatnula zuby a kojila a kojila a odstříkávala a nahřívala... 🙂 Naštěstí to trvalo maximálně 3 dny. Stávalo se mi to v šestinedělí a teď jednou, když malému bylo 5 měsíců. A ještě je fajn střídat polohy při kojení, tím by se tomu mělo i předejít... Držím palce!

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
matysi
31. srp 2007

Tak to příště zkusím, já fak nenašla odvahu 😝 Ale máš pravdu, jakmile to zaschne a odloupne, tak je klid 😀

jjaanca
13. srp 2008

Ahoj holky, bolí mě už pár dní bradavka, mám tam bílou tečku, ale nikde žádnou zatvrdlinu. Nevíte co s tím? Pročítala jsem si ten návod od gedren, ale chybí mi tam ta zatvrdlina 😒

coriven
13. srp 2008

bolí tě jen bradavka? a zkoušelas mazat nějakou mastičkou, např. Bepanthen? - na bolestivé bradavky je dobrý 😉

jjaanca
13. srp 2008

To ne, bradavka není červená a neřekla bych že mám na ní nějak poraněnou kůži. Ale zkusím to, za to nic nedám.

annag
14. srp 2008

jkaanca, nájde tému Biela bodka na bradavke

petja
21. srp 2008

jestli je vidět puchýřek na bradavce,tak propíchnout vydesinf.jehlou...