• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Braly jste při kojení antibiotika?

14. září 2016 
@wendy_ já jsem teda při nemoci roušku nenosila. Dítě dostává protilátky od tebe. Nijak extra bych se s ním nepusinkovala, ostatním bych omezila i mazlení a bližší kontakt. rouška mi příjde trochu přehnaná.
24. pro 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz mala ma anginu taky. my nosime tu rousku kvuli synovi. Mel laryngitidu pred dvema tydny a porad neni stopro zdravy. Dostal i atb., takze kdyby mel od nas chytit jeste anginu, tak uz nevim. Tak jsem se na stedry den tesila, jak mu budou zarit oci, jak si to vsichni uzijem. No zkusime Jeziska odsunout o tyden, snad uz budeme ok.
24. pro 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je "CRP"?
13. kvě 2015 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. kvě 2015 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela aaha. Dik
13. kvě 2015 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, to je přístup. Atb. nejsou u kojení zase taková hrůza, ale ani nic vhodné. Pokud jsou opravdu nutná, tak ok, ale spíš bych to řešila třeba lokálními atb. Já trpěla na angíny už jako dítě a v těhotenství a po porodu taky, hold vyčerpání udělalo své. Lajzla jsem si dva krát bioparox, co se stříká do krku a do nosu a pomohlo. A když bylo nejhůř tak nějaký ten brufen hned po kojení.
19. kvě 2015 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak me vysla z krve hodnota 58 a dostala jsem Penbene, beru druhy den a dcera (2 m.) se zacina osypavat na rukach. Pockam jeste do zitrka a jestli se to zhorsi, zacnu to resit.
14. zář 2016 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek