Budit v noci na kojení nebo ne?

v_eronik_a88
19. únor 2019

Ahoj,mam 3 a pul tydenni holcicku. Nevim,zda ji budit v noci na kojeni?
Vcera mi treba probrecela cely den,skoro nespinkala a pak v noci spala 7 a pul hodiny a to jsem ji jeste musela budit. Neni to moc? Nemuze mit hlad? Jak budite v noci vy?
Diky za vase zkusenosti 😊

anonymka789
19. únor 2019

Ahoj, podle mých zkušeností nebudit. Miminko samo pozná, kdy má hlad a vzbudí se samo. Ale je to jen můj názor 🙂 kamarádka budila a teď se malej budí pořád a chce třeba jen napít.

bayt
19. únor 2019

@v_eronik_a88 Podle mě je lidský druh natolik inteligentní, aby se najedl, když má hlad 😉 Nepočítám samozřejmě nedonošené a nemocné děti.

leniczka23
19. únor 2019

Jestli neka zloutenku a je normalne donosena neni potreba budit..ver ji, hladem by se fakt vzbudila.😊

gruyerre
19. únor 2019

@v_eronik_a88 Jestli normálně přibírá, tak nebudit a užívat si, že spí krásně aspoň v noci 😁

dolve
19. únor 2019

V porodnici i pediatr mi říkali nebudit... dokud přibírá neřešit a naopak si užívat to, že se v noci člověk vyspí 🙂

barulina
19. únor 2019

Nebudit. Budte rada ze ma pekny rezim. Moje dcera spi celou noc od tei mesicu. Do te doby vstavala jednou a spala od 7 do 8

janablizka
19. únor 2019

Také jsem pro nebudit dítě se hlady vzbudí samo.

barchen
19. únor 2019

@v_eronik_a88 Druha dcera mela lehkou zloutenku a hodne spala. Byla zdrava, prenasena ale zrovna v tom 3t malo pribrala (tabulky) a dostala jsem nakazano davat prikrm. Radeji jsem v noci budila po tech 3-4 h na kojeni, nez to hnat UM. Par tydnu (cca 4 tydny) a pak jsem to uz nechala na ni. V tech 2m se pak sama budila 2x v noci, takze fajn.