Chci příkrm v porodnici. Proč s tím mají problém?

24. kvě 2022

Už z předchozích porodu vím, že se mi mléko spustí až doma. Ale i tak měli v porodnici problém mi dávat příkrm a proto mě drželi v porodnici déle, protože bez příkrmu nepribíraly děti. Mléko se mi nespousti ze stresu, z nemocnic mám stres, začarovaný kolotoč. Doma potom nemám žádný problém. Proč mají porodnici problém mi dát příkrm? Měly jste to tak taky?

hanafaustyna
25. kvě 2022

Autorku chápu. Taky bývám ve stresu a mléko se mi dělá až tak 4. den. A byvam ve stresu z těch keců: jdete si pro prikrm? Vzdyt jste 4.den po porodu, to ještě nekojite? To jsem se jako prvorodicka na pokoji rozbrecela. A furt se doprošovat, jestli by byli tak laskaví a dali mi příkrm... musí to člověk přežít. Chápu, že chtějí abych se rozkojila,ale když přikládám a pak chci příkrm,tak by to mělo dát bez keců.

nijij
25. kvě 2022

Ahoj, já si beru svůj přikrm. U nás v porodnici mají HiPP tak vezmugty HiPP lahvičky. A je mi to jedno na tajňaka to malými dám. Při prvním synovi mě furt stresovalo že se divili proč furt řve hlady. syn měl 4340g a byl hladový že jim vytáhl celou dávku a za hodinu měl hlad znovu. Navíc při kojení vůbec nepřibiral, a aby jsme šli domů tak jsme mu do plinky dával při vážení nabíječku😂

Takže je upřímně prdím, neříkám že se nebudu snažit kojit, ale když to bude nezbytně nutné což už poznám tak mu nachystám lahvičku... Neřeším...

la_amanita
25. kvě 2022

Prosím vás, říká se tomu dokrm. Příkrmy jsou ty potraviny, co se zařazují ve 4/6 měsících.

lennus
25. kvě 2022

A co odejít dřív? Já to tak udělala u mladší, po všech vyšetřeních jsem odešla a doma začala hezky kojit. Tam malá plakala, ale dali jí mléko z mléčné banky a uklidnila se. Doma bylo nejlíp, manžel uvařil, dvakrát jsem si přidala a šla spát. Drž se!

drakenn
25. kvě 2022

Tak první dny přirozeně není mléko, ale mlezivo, které je extra důležité. A toho nejsou kvanta, ani nemá barvu mléka. A novorozenci stačí. Jestli proto sestry otálely s dokrmem.

tasimia
25. kvě 2022

@la_amanita já myslím, že jsme všichni tady pochopily, že zakladatelka a ostatní nemyslí např. HiPP příkrm s mrkví😂.
Vždyť je to jedno, důležitý je, že se chapeme.

ovcekoule
Odpověď byla odstraněná
Zobraz