Do kdy nejíst čerstvé pečivo během kojení?

monikabans
28. srp 2015

Holky prosim do kdy jste nejedly cerstve pecivo behem kojeni? Cele kojeni? (Mame uz 3 mesice) dekuji 🙂

hapovab
31. srp 2015

@monikabans nase ma 2mesice a spi jen pod perinkou.

barulina
1. zář 2015

Já jedla od začátku vše i zelí a pohoda

mia_mia88
1. zář 2015

Jim od porodnice vsechno. A bez broblemu. Vubec me nenapadlo nejist cerstve pecivo preventivne. Co se tyce SIDS, zvysuje riziko napriklad podavani UM, aby dite spalo dele. Spani s rodici ne. Zkus si dite vzit do postele. Ulevi se Ti. Ja se jen otocim, dam prso a tecka. Driv jsem to odsuzovala, ale to jsem jeste nemela deti. No odrikaneho nejvetsi krajic... 🙂

monikabans
autor
1. zář 2015

pecivo probehlo dobře, takze ho zacinam normalne jist 🙂 co se tyce toho spani, tak spime uz pod perinkou, no teda spime, pokud spime tak pod perinkou. Ja si myslim, ze to bude asi zub, proto se tak často budi, i když ho mam u sebe v posteli(na rady jsem vyzkoušela) tak se budi takhe strasne často. Vzdycky si jen chvili pocuca a je to a takhle furt dokola 🙂 no coz, musim to vydrzet, odepirat mu to nebudu 🙂
akorát si, holky, nejak nedovedu představit, jak pisete, ze "se jen otocite, date prso a je to"... to u toho kojeni lezite? Ja u toho musim sedet, jinak mi to proste nejde. V porodnici mi to naucili, když kojim z praveho prsa tak si malého polozit na levou ruku a pravou rukou přidržovat prso a jinak to proste neumim 😀

mia_mia88
1. zář 2015

@monikabans Už u toho ležím. Ale asi měsíc jsem u toho taky jen seděla, protože jsem si správně to prso nedokázala "naštelovat". 🙂 Už mi to ale jde z obou na jedné straně. Prostě jsem to zkoušela tak dlouho, dokud se nepřisála a nebylo nám to oběma pohodlný. A taky to nebylo hned. Ale výsledky se dostavily a už kojím v podstatě v kterékoli pozici, ve které se cítíme dobře. Chce to asi zkoušet. 🙂

werunqa
1. zář 2015

Chce to zkusit,ale myslím,že ve 3 měsících už by to mělo být OK.
Já se u prvního dítka dost omezovala a stejně měla dcera mezi 2.-3. měsícem koliky.U syna jsem jedla vše a nikdy na bříško netrpěl..Za to trpí dost na zuby 😀, na ty zase netrpěla dcera 😀

kisa01
2. zář 2015

Velmi indiviudální u každého dítěte. Ani jedné z dcer nic nadýmavého nevadilo.
A taky vám v porodnici servírovali čerstvé rohlíky každé ráno? 😉

monikabans
autor
2. zář 2015

@kisa01 jojo taky,ale ja jsem v porodnici nekojila,protoze jsem byla po cisari a nemela mleko,to se mi rozjelo az doma,takze v porodnici jsem rohliky neresila 🙂

no_title
8. zář 2015

@monikabans papriku hodně lidí nedokáže strávit, mě je z ní taky špatně, stačí mi, když se v něčem povařila a je mi zle. Že se to ale dostane k dítěti i přes mléko jsem netušila 🙂