• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho jste kojily?

28. srpna 2010 
Já kojila 7 měsíců,chtěla jsem dýl,ale z jednoho prsa se mi ztratilo mléko,nechápu jak,když jsem je při kojení střídala,a moje doktorka mi doporučila malého odstavit.Bála jsem se,že to nepůjde tak hladce,ale zbytečně.Malý to zvládl na jedničku :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kojila bez týdne do 1roku ... Mikeš se mi už začal sápat po tričku, tak byl odstaven :grinning:
28. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
11 mes. odstavil sa sam :wink:
28. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak prvního asi 3.m pak byl na um
druhýho syna do 20.měsícu asi 3.m jsme odstavovali otěhotněla jsem a nebylo mi dobře
a malá má ted pul roku a je plně kojená..už začneme příkrmama :wink:
28. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyzden chybal do 1 roku - kvoli robote a stahovaniu - cca dva tyzdene som maleho videla len rano a vecer (aj to uz niekedy spal) - chodila som do roboty a poobede sme dokoncovali dom, lebo sme sa museli do isteho terminu prestahovat - nastastie maly z toho traumu nemal, prebehlo to uplne bezbolestene.
Bolo/je mi to luto, ale u nas aj to je obrovsky uspech - zaciatky boli hrozne tazke, vyzeralo to tak, ze po prichode z porodnice nebudem kojit vobec.
28. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
SR
18 mesiacov, prvých 6 -7 mesiacov naplno, príkrmy nám moc nešli, takže do roka bola väčšinová strava mm, od roka už len večer a v noci a ráno

dúfam, že teraz sa tiež podarí kojiť aspoň ten rok
28. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojila jsem 1 rok, plně do 6 měsíců, pak příkrmy-neměli jsme s nima vůbec problém. Do dneška mám doma otesánka :grinning:, sní toho tak asi jako já, ikdyž to na ní není vidět.
28. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kojila jsem 6 měsíců plně a do 16měsíců s příkrmy-odstavil se sám
2.kojila jsem 7 měsíců plně,do 16 měsíců s příkrmem-odstaven mnou,protože mě to vyčerpávalo,přechod na UM-Hami banán před spaním až do 2 let...
ČR
28. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Videla som v Anglicku jeden dokument o kojeni a tam kojila jedna zena 6 rocnu dceru ....no vyzeralo to dost nechutne, ona bola taka rozkysnuta, prsia pomaly po pas, ta jej dcerka tiez vypasena
28. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kojila pres lahvicku, protoze mala byla lina sat plne tri mesice od tretiho ji do meho mlicka primichavam sunar a uz pomalu prechazime na cistej, protoze mlicko se straci, ale nikdy bych neverila ze to zvladnem az takhle dlouho a jsem za to rada... :dizzy_face:
CR
28. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: ,ja som prvú dcéru dojčila 18 mesiacov ,druhú 14 mesiacov,tretie dvojičky- 2roky,aj 2 týždne-samozrejme plne dojčení boli do 6 mes.,potom + príkrmy,od roka 3-krát denne,ráno po prebudení,naobed pred spaním a večer pred spaním,dvojičky po 18 mes.už len ráno a večer-od apríla t.r. sú úplne odstavení,najprv som vynechala dojčenie ráno,po týždni aj večer-napriek všetkému krásne obdobie v živote ženy :slight_smile: a pritom mat.mliečko najzdravšie,vždy sterilné a veľmi praktické :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a samozrejme choroby sa nám vyhýbali vééľkým oblúkom :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
irsko-este kojim ale kedze uz 2tyzdne pracujem pomalicky mliecko klesa.... :frowning2: tak pocitam mozno este mesiac ale aj tak som rada ze aspon polroka..a prikrmy uz od 4 a pol mesiaca mame doma taky maly srotovnik :grinning:
28. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
17 mesiacov, z toho 6 mesiacov plne...nikdy sme nemali UM, nechutilo mu a bol problém aj s fľaškou, malý z nej odmietal piť.....najprv sa v 13. mesiacoch naučil piť zo sosáčika čistú vodu a potom sme prešli na pohárik.
Kravské mlieko začal piť až od 2,5 roka..ako kakao...dovtedy ho odmietal.
28. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
13 měsíců, 7 plně... UM malej neměl. Přestala jsem, protože začalo mléko docházet a malej si zvykl na prso jako na dudlík (ten přitom nechtěl ani náhodou). UM jako náhradu MM odmítal - vždy vyplivl a když viděl flašku, tak dostával hysterickej záchvat. Takže tekutiny přijímal nejprve na lžičce, poté z hrníčku s pitítkem.
28. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
starší: 8,5 mesiaca, z toho 5,5 mes.plne, potom um.
mladší: doteraz , z toho 12 mes.plne, všetky druhy mliek odmieta, tak má 4 jogurty denne.
28. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata som kojila do roka, 6m vylucne mm, po odstaveni pili km z poharika, flasku sme nepozuivali. najmladsi pln ekojeny 8m, odstavila som ho v 14m, tiez pije km. vsetkych 3 som odstavila nenasilne, bez protestov
28. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarka kojena dva roky,6m vylucne, po odstaveni pije z poharika KM klasicke a acidko + mliecne vyrobky.
28. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
22 mes, 15mes a 13 mes :wink:
28. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
plne 5 az 6 mesicu :slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lelou, a preco si skracovala dlzku? ma to zaujima, lebo ja som pri 3. predlzila
28. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly ma 13 mesiacov a par dni a teraz sme ho odstavili, som tehotna....
29. črc 2009 v 06:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
deset měsíců. pak už mi bylo hloupé ji ráno budit v půl šesté než jsem odcházela do práce. nemá potíže s hrnečkem ani s lahvičkou.
29. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som kojila 14m. a potom z jedneho dna na druhy som odstavila, uz som bola tehu
29. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČR - prvního syna jsem kojila 21m. Druhého už kojím přes 8 měsíců a stále kojím. Ono je to i tím, že dítě kojené do roka - už potom "umělé" mléko nechce, ale mléko stále potřebuje. Předpokládám, že druhého syna budu kojit stejně dlouho jako prvního.
29. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojila som 17 mesiacov.
29. črc 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My slabý sací reflex-dodnes neudrží dudlu a musí mít speciální savičky bez námahy, takže 14dní plně odstříkané mlíčko a další měsíc s kombinací Nutrilonu a pak už to odstříkávání bylo na palici a malá mi už moc moje nechtěla, takže od šestinedělí plně na umělým :unamused: Obdivuju ty, který vydrží odstříkávat hooodně dlouho :wink:
29. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČR,6 měsíců,UM miluje doteď :wink: ..jo a protože už prostě prso nechtěl :unamused:
a nemocný nebyl zatim nikdy
29. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČR - 11měsíců :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
SR-kojila som skoro 7 mesiacov no od začiatku dostávala aj UM /len občas, keď som už nemala mliečko/ od 5 mesiaca viac UM.Ale som rada že som to s klobúčikom dotiahla aspoň do 7 mesiacov. :grinning:
29. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek