Kojící podprsenka - kde koupit kvalitní?

kkkt
10. led 2019

Zdravím,
ráda bych se Vás zeptala, kde kupujete kvalitnější kojící podprsenky. Nabídka je široká a ráda bych šla do něčeho ověřeného.
Děkuji 🙂

kkkt
autor
14. led 2019

@moni_12 Můžu se prosím ještě zeptat, na tom astratexu je i měření pasu, jenže teď v těhotenství je ten pas kapánek větší :D Dávala jste pas před těhotenstvím nebo v? Děkuji 🙂

moni_12
15. led 2019

@kkkt ja si kupovala dve podprsenky tak pred mesicem (nas maly ma 3,5 mesice) a merila jsem tedy aktualni miry pod prsama a pres. Ridila jsem se tou jejich tabulkou velikosti, ktera se da rozkliknout primo u vyberu kazde podrpsenky a mne to teds velice pomohlo, velikost sedla. Navic.se daji vychytat dobre slevy nebo doprava zdarma

veverka.terka
15. led 2019

Tak holkyyy,na vas popud sem obj.z astratexu a udelala sem dobre 😉 obj.sem 3 podprsenky,jedna nesedi nic moc, 2 sedi dobre,takze si jednu urcite necham a zbytek poslu zpet a opravdu maji i postu zdarma pri vraceni. Takze moc diky radu , opravdu doporucuju taky 😉

leymea
15. led 2019

@veverka.terka to je dobre, ze jsi spokojena 🙂

gazezella
9. čer 2022
Uživatel gazezella je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od gazezella.

Ahojky, můžu Vám poradit. Já jsem si koupila kojící podprsenku na internetu na webové stránce https://larond.cz/398-kojici-materske-podprsenky ,mohu říct za sebe hezky sedí a je kvalitní. Spokojenost. Pěkný den