Kolik dětí je nekojených a proč?

ivulinda
1. čer 2008

Ahojte maminky 🙂 zajímalo by mě kolik dětí je nekojených a proč!
Naše Adélka kojená není od začátku jelikož se mi vůbec nevytvořilo mléko a jsem po císaři,takže to bylo nejspíš tím,ale taky ne.

Tak pište budu se těšit 🙂

ivulinda
autor
9. črc 2008

jj holky s obyč.piškota počkám,ale ty dětské zkusíme a pak napíšu co a jak,ale až po 6měsíci 😅

svoma
9. črc 2008

Ivul nám je osm měsíců a ještě je neměla,nechce nic,co není tekuté nebo polotekuté.Netuším,jak přijde na tuhou stravu. ☹

ivulinda
autor
10. črc 2008

svomi neboj to přejde a pak bude papat všechno 🙂

svoma
10. črc 2008

Ahoj Ivul to teda nevím,já s malým takovéhle problémy neměla. ☹

lenkazdenek
11. črc 2008

Já občas obyč piškotu rozdrobím malé do jogurtu 😅

ivulinda
autor
11. črc 2008

Leni jo?no a chutná to malé??


Svomi každé dítě je jiné,a pokaždé papá něco jiného.vidíš říkáš,že s malým si problémy neměla a s malou jo.Ale uvidíš co bude 🙂

svoma
11. črc 2008

Ivul je fakt,že s malým mám problémy s jídlem zase pro změnu teď,tak třeba si to malá vybere dokud je miminko. 🙂

lenkazdenek
11. črc 2008

Ivu,chutná,ale on jí chutí už i ten jogurt bez piškot nebo ovoce 😉

ivulinda
autor
12. črc 2008

svomi no třeba jo,je to děs když nechtějí jíst že?? 😉

leni bílí jogurt čistí ji chutná a ty už nůžeš dávat jogurty???

svoma
12. črc 2008

Ivul jogurty jsou od 8. měsíce,já ho dala asi týden před 8. měsícem,nemyslím,že je to až takový rozdíl. 😉

ivulinda
autor
12. črc 2008

nee není jen se ptám od kdy se dávají 😅

ivulinda
autor
16. črc 2008

holky tak od kterého měsíce se můžou dávat jogurty?někde v knížce co mi dala dr.se píše od 6měsíce

svoma
16. črc 2008

Ivul,jak už jsem psala,tak prý od ukončeného 8. měsíce,ptala jsem se i známých a říká to každý. 😉

ivulinda
autor
16. črc 2008

aha 🙂 ale proč to je teda v té knížce napsané.za týden jdeme na očkování tak se zeptám dr

svoma
16. črc 2008

Ivul,určitě sis všimla,že co dr. to názor. 😉

ivulinda
autor
17. črc 2008

svom jj to všimla,ale komu pak věřit???? 😕

svoma
17. črc 2008

Ivul to je na tobě,je to tvoje mimi a ty nejlíp poznáš,co je pro ní nejlepší. 😉

ivulinda
autor
17. črc 2008

svom já vím,ale víš jak já raději co mi řekne doktorka

sylvar
17. črc 2008

s těma jogurtama je to fakt asi na vlastním uvážení 🙂

svoma
17. črc 2008

Ivul,jak chceš,to je jen můj názor. 🙂 Víš co,poradit se s ní můžeš,ale nikdo neříká,že jí musíš poslechnout. 😉

muf
17. črc 2008

Holky chtěla jsem se zeptat, vás co nekojíte od začátku, tedy od malého miminka. Na kolik vás měsíčně vyšly příkrmy?/Nutrilon, Beba atd/. Moc díky za info. 🙂

caira
17. črc 2008

muf.. na desne moc 😒 my snime pixlu nutrilonu { tady se to jmenuje aptamil} tydne.. takze pri cenach v cr cca 340kc { tady 8 liber} to ma clovek hned v penezence vitr.. 😒

kristi
17. črc 2008

muf, my jsme bastily Hami a to tak strasny nebylo, a pote mela mlicko Babylove, to te taky nezruinuje a nam jako jedno z mala vyhovuje

muf
17. črc 2008

Kristi a na kolik vás to vyjde měsíčně?

Cairo tzn, že za to dáte zhruba 1500 kč měsíčně, jestli teda dobře počítám?

svoma
17. črc 2008

Muf mě vyšel Nutrilon měsíčně zhruba na 1400,je to děs.Ale jsou i levnější.Teď,co je větší,máme Sunar,ten je levnější,ale malá už je stejně na příkrmech,takže má míň dávek Sunaru.

ivulinda
autor
18. črc 2008

Svomi mi jmse tak ypřešli z Nutrilonu na Sunar,a tak jak říkášš od příkrmů se dává mín toho Sunaru a je i levnější a myslím,že i chutnější 😀

caira
18. črc 2008

tady v UK je tech znacek jen par a stejne jsou cenove hodne podobne, tak to vyjde nastejno.. 😖

sisstin
18. črc 2008

my jsme ted na obyč Nutrouši, vypije 2xdenně 150ml..takže mi to nějak strašně drahý nepřijde..k Sunaru mám furt takový nějaký předsudky 😕

sisstin
18. črc 2008

jinak comfort mě vyšel, když ještě byl jenom na mlíku na 2500-3000Kč měsíčně..ted to zas dám za kupovaný příkrmy..takže je to asi fuk 😅

sylvar
18. črc 2008

já dávám od malinka sunar a bez předsudků 😀 a moc jí chutná, nutrilon nechce 😎