Kolik dětí je nekojených a proč?

ivulinda
1. čer 2008

Ahojte maminky 🙂 zajímalo by mě kolik dětí je nekojených a proč!
Naše Adélka kojená není od začátku jelikož se mi vůbec nevytvořilo mléko a jsem po císaři,takže to bylo nejspíš tím,ale taky ne.

Tak pište budu se těšit 🙂

sisstin
3. čer 2008

svoma: ten Lefax je taková emulze..to jediný zabraly..Saby, baby calmy a podobně..to bylo na nic 😒

petrusse
3. čer 2008

a co mazani na brisko a masaze?

pekkra
3. čer 2008

Já taky uvažuju o změně nutráče. Malý comfort taky už nějak moc nejede. Ale bojím se,aby chudák zase neměla problémy s bříškem 😒

sisstin
3. čer 2008

holky..tak se držte..vypil 120ml za 4 minuty...takhle jsem ho v životě hltat mlíko neviděla 😲 😲 😲 😲

ivulinda
autor
3. čer 2008

😀 no vidíš jak je šikovný

ivulinda
autor
3. čer 2008

a kolik ti teda malý vypije když ne 120ml?

sisstin
3. čer 2008

ivulinda: nic 😅 včera už nevypil naprosto nic 😖

pekkra
3. čer 2008

Siss a cos mu teda dala? Obyč nutráč?

sisstin
3. čer 2008

pekkra: jj..ten obyč Nutroš od 5.měsíce..ehm..300g stojí 113, vzala jsem radši to malý...docela rozdíl oproti comfáči con 😅

pekkra
3. čer 2008

Ty volíku,to si děláš srandu....tak do toho asi půjdu taky. Tak pak ještě dej vědět,jestli po tom malý neměl bolení bříška 😉

sisstin
3. čer 2008

pekkra: prej se to pozná až tak za týden, že při změně ty bolesti můžou bejt nebo se mu zastaví sraní...uvidíme no..ale snad radši přežiju prdy, než aby nepil mlíko vůbec 😔

pekkra
3. čer 2008

No tak snad se u vás nedostaví ani jedno. Teda nedostaví bolení a dostaví to sraní,jak říkáš 😀

svoma
3. čer 2008

Sis,no vidíš,šikulka.Tak ještě,aby neměl problémy s bříškem,ale to poznáš časem.

lenkazdenek
3. čer 2008

Sis,tak to je super že to takhlke vyžuňkl,já budu muset asi přejít na 180ml 150 vypije za 5 minut 😅 😕
Jinak mě taky furt manžel přemlouval,kašly na kojení,hlavní je aby byla malá spokojená a ty v pohodě,na co jí bude nevyspalá vystresovaná máma

ivulinda
autor
3. čer 2008

jj leni to mi říkal i můj muž a asi něco na tom bude!!kolik ti malá vypila ve 4měsících??

kacula77
3. čer 2008

Ahoj! Nemáte někdo zkušenosti s přechodem z Nutrilonu Comfort na normální Nutrilon 1? Malej má od narození problémy s kolikama - dáváme Probiotický kapičky a Baby calm. Po těch probiotickejch kapkách má bříško klidnější, ale bojím se, že když přejdu na normální nutrilon, že se to zase zhorší? Ne že bych na něm chtěla šetřit, ale kdo používá Comfort, tak asi ví, co to stojí a navíc malej je dost velkej jedlík (10 týdnů - pije 6x denně 150ml - občas něco nechá). 🙂

sisstin
3. čer 2008

kacula: dneska jsem na to právě najela..tak pak dám vědět 😅

sisstin
3. čer 2008

kacula: já na něj přešla, pže comfort už mi odmítal pít 😒 takže včera neměl ani ml mlíka 😖 tenhle mu zatim jede, už měl 2dávky po 120, to je pro mě úplnej zázrak 😅

sisstin
3. čer 2008

kacula: ale vy jste ještě malý moc 😖 to ti ten přechod moc nedoporučuju 😔

ivulinda
autor
3. čer 2008

no to ne siss má pravdu

kacula77
3. čer 2008

Já jsem mu to začala střídat - jednou Com. a jednou normal. A od kdy si myslíte, že by to šlo změnit? Asi mu zase raději teda budu dávat jen ten Comfort. Jsem z těch mlík už pološílená. Od narození řeším mlíko. Nejdřív jsem byla úplně hotová, že mám málo mlíka a nešlo nám kojení (stejně jako u prvního), pak nám doktorka doporučila HA, ale ten nám nesedl a taky díky kolikám jsem tedy raději volila Comfort. Pořád řešíme problémy s bříškem, když to není kolika, tak je to pupeční kýla - lepíme. Už se těším, až bude papat něco normálního.
Ještě jsem chtěla reagovat na ty příspěvky, kde jsou vydeptaný maminy z dotazů "kojíš?". Mě to taky příšerně leze na nervy. Nikdo z těch tazatelů a chytrolínů totiž nechápe, že se tím člověk sám strašně trápí. A současná propagace kojení je dle mého mínění přehnaná. Já jsem taky vyrostla na UM a do dospělosti jsem krom nějaký chřipky nebyla vážněji nemocná. Ráda bych kojila, to jo, ale když to nejde, tak se přece svět nezboří. Proto nejsme přeci horší maminky!!!!! 😉
Díky za rady.

sisstin
3. čer 2008

kacula: já bych taky radši dávala ten comfort...ale prostě on už ho nevypije ani ml...nechutná mu, jak je to hořký 🙄

ivulinda
autor
3. čer 2008

co je to ten Nutrilon comfort?

sisstin
3. čer 2008

ivulinda: to je na břicho, proti prdům, zácpám a kolikám...ale je to pekelně drahý, smrdí to a je to hořký...ale zabírá to fakt 😉

ivulinda
autor
3. čer 2008

aha 🙂 .tak my s prdíkama naštěstí problém nemáme a a ni s kakáním ne!a jak si to poznala,že to jsou prdíky? 😅

panterka
3. čer 2008

tý jo, holky, koukám, že co jsem tu nebyla, tak se to tu parádně rozjelo 😉

ivulinda
autor
3. čer 2008

😀 Jo no

panterka
3. čer 2008

my jsme začli přikrmovat nutrilon HA a teď už jsme přešli na normální nutrilon 🙂

sisstin
3. čer 2008

ivulinda: prděj, jsou rudý, jak furt tlačej, krčej se..to poznáš 😒

sisstin
3. čer 2008

pro mě je zatim ten normoš Nutroš fakt jak zázrak 😅 😅 😅 😅 😅 😅