Kousl mě při kojení, lekla jsem se. Teď už prso nechce

valeerie
3. kvě 2018

Prosím o pomoc, mám 10ti měsíčního syna, do teď jsme úspěšně kojili. Dnes večer se mi ale stalo, že když se syn chtěl před spaním napít, kousl mě do bradavky vykřikla jsem a on se lekl. Zkusil to ještě 2x a pokaždé mě kousl a já vyjekla. Pak už se bál. Usnul a já myslela že to bude v pořádku, ale když se v noci vzbudil na noční kojení prso nechtěl. Co mám dělat?

myjusiatko
3. kvě 2018

Ma dudlik? Pouzivas flasku? Kolik ma prikrmu?

valeerie
autor
3. kvě 2018

Dudlík ani flašku nevedu, zkoušela jsem zavést flašku v 6 ti měs.kvůli procházkám,ale odmítal a pak jsem se dočetla že pokud na to neni zvyklý už to zavádět nemám. Příkrmu má 3 denně + kojení na požádání. Musím ale dodat že dnes ráno už pil normálně, zrovna ve chvili kdy už jsem chtěla odstříkat se to lomilo,tak jsem se asi vyděsila předčasně. Také musím říct, že na netu není moc rad co v takové situaci dělat. A že píšou nekřičet při kousnutí, to je těžko splnitelné.

cherris
3. kvě 2018

To já jsem zarvala taky a navíc jsem mu prso sebrala, asi pochopil, kousl mě jen 2x, kojila jsem do roku a půl

valeerie
autor
4. kvě 2018

Jo to on už si taky dává pozor, ale zjistila sem že se musim fakt ovládat,protože když jen ucuknu nebo vydám byť jen slaby zvuk on už pak prso nechce☹