Láhev při kojení. Myslíte, že by nenarušila kojení?

nock
27. led 2023

Zdravím. Mám 6 týdenní holčičku která je kojená a před každým kojením dávám flašku s trochou fenykloveho čaje a kapičkami na prdíky. Potřebovala bych vědět zda bych si mohla odstát jednou za čas mléko a podávat jí ho z flašky. Z důvodu třeba přípitku nebo hlídání. Když pije už čaj s flašky a kojení to nijak nenarušilo myslíte že by nenarušilo ani jednodenní pití s flašky?

nock
autor
28. led 2023

@mdch91 zatím jsem to zkoušela teď už jí ho nedávám

nock
autor
28. led 2023

A ptám se na flašku ne na čaj prosím vás takže o čaji mi nic nepište asi logicky jsem ho dávala na prdíky. Je moje věc že jí dávám nebo nedávám čaj já se ptala na flašku.

denisq
28. led 2023

@nock Když nezvládne kapičky z kapatka, ani ze lžičky, jak ji prosím dáváš vitamin D? A čaj ji dáváš teda jenom proto, že jsi slysela že pomáhá nebo pozorujes, že je po něm lepší? A trpí na prdíky vůbec nebo ji ho dáváš preventivně? Dva starsi synové netrpěli vůbec, teď dvouměsíční docela jo a fakt do něj zbytečně čaj necpu. Vysadila jsem z jídelníčku všechny nadymave potraviny plus piju kminovy odvar a je to o 100% lepší. S tou flaskou si to udělej jak chceš, pokud jsi psychicky připravena na to, že můžeš ( nemusíš) přijít o kojení a s tou variantou počítáš, tak je to oukej.

denisq
28. led 2023

@nock Apropo, nevěřím tomu, že když ji kapnes kapičku do pusinky, že se z toho dusi.