Místo večerního kojení kašička?

monyszek
20. led 2016

Maminky, malá mi za měsíc přibrala jenom 20 dkg cca, tak za 14 dní jdeme na převážení, ale dr nám doporučila ať před spaním dáváme kaši..mám tedy vynechat večerní kojení po koupání a dát kaši nebo nakojit a dokrmit kaší? 🙂

mrskato
20. led 2016

a jak je dcerka stará?

alboo
20. led 2016

@monyszek kase pro 4m dite neni uplne to nejlepsi. Pokud chceš zacit s prikrmy, tak spíše zeleninu

monyszek
autor
20. led 2016

Jak píše alboo, 4 měsíce..
Jinak díky za info, já jen že doktorka říkala tu kaši,... 🙂

alboo
20. led 2016

Ne kazdy pediatr dava uplne nejlepsi info o vyzive. Ja sem nekojila, dite pribiralo dobre, tak nevim rady pro kojici. Jinak bych asi pockala a kojila podle ni. A klidne pomalu zacala zkouset zeleninu, ale spis behem dne. Později ji davat i k veceri. Pripadne pokud je mleka mene tak dokrm, ale nejdriv vydrzet s nervem, jak das dokrm, tak mm rozhodne nepribude

mrskato
20. led 2016

Já bych také nedávala kaši, spíš tu zeleninu - mrkev nebo brokolici. Když byla dcerka malá, doktorka mi říkala, že do 6měsíců jen kojit, dnes je to asi jinak - nebo spíš co doktor, to názor. Každopádně jsem začínala tak, že jsem jí dala nějakou zeleninu a pak dokojila, tohle trvalo docela dlouho, než se naučila normálně jíst 😀 kamarádka u obou dětí dávala příkrmy od 4. měsíce a do toho kojila.