Může se jíst koprovka v době kojení?

matinamar
28. led 2017

Ahoj. Chci se zeptat, zda se koprová omáčka může jíst v době kojení u 3 měsíčního miminka. Děkuji

netopejr
28. led 2017

Za me ano, nemelo by Ti to nijak vadit ani nikoho nadýmat. Dobrou chuť!

j.a.n.i
28. led 2017

@matinamar A proč by se nemohla? Akorát tedy v době kojení se ti bude jíst dost blbě, možná bych ji raději snědla když zrovna kojit nebudeš...

matinamar
autor
28. led 2017

@netopejr to jsem ráda! Nebyla jsem si jistá koprem. Děkuji 🙂

matinamar
autor
28. led 2017

@j.a.n.i I při kojení se dá zvládnout jíst... Příště bez arogance nebo vůbec, děkuji 🙂

netopejr
28. led 2017

@matinamar Jaane, kdyz neco nevim, se zeptam... 😉 Neslyšela jsem, ze by někomu vadil. Ja jsem na jídlo dost cita, slaby žaludek aj, ale nopru bych se fakt nebala! 😉
Ono to je ruzny, kazdej to ma jinak, někdo dlabi zeli, luštěniny,pečivo, a mimino je v tezky pohodě. Tak samozřejmě s rozumem, za trapeni a tezkou noc to nestojí.

soyevita
28. led 2017

@matinamar Kopr se dává i do kojícího čaje.
Jedla jsem vždy všechno,v porodnici doporučovali i alergeny.....
Vůbec se toho neboj😉Koprovku baštím taky,mňam🙂

soyevita
28. led 2017

@netopejr U nás byly koliky stejné,i když jsem se omezovala,neomezovala...
Nepozorovala jsem větší rozdíl

netopejr
28. led 2017

@soyevita No u nas jak který dítě. S kojením se rapidně změnilo zažívání i mne, a na koliku, kterou bsem mela, když jsem pozřela par zrnek cocky v zeleninovy polivce, nezapomenu. Nemají o ani všechny děti stejne. Jednomu vadila, ale v rozmezí ca 5.-9.mesic i kořenová zelenina, cibuloviny, ale první 3 měsíce jsem žila na porkovy polivce.
Dalsimu zas vadilo cokoli kynutyho, cokoli s kypricim práškem, i velmi male.mnozstvi, oul prdopec ns olech, ja snedla maly kousek, i tvarohové knedlíky, kde žádný kypeidlo neni, těstoviny i kukuricne.... Jakákoliv mouka vlastne. Ale pak se to zlepsovalo, a pak vadily jen ty kynuté nebo kyprene veci. Dslsimu dítěti nevadilo nic, anděl (teda čočku a fazole neriskuju, ta kolika byla příšerná). Jsem taky pro jist víceméně normálně a resit az co bude vadit. Člověk nemůže byt preventivné na diete, zvlášť když kobi několik let v kuse. Az bude problem, bude se resit.

vineta
28. led 2017

@matinamar
@j.a.n.i
Ale no tak, vždyť to bylo vtipný 😉

matinamar
autor
28. led 2017

Tak děkuji za názory 🙂 zatím žádný problém nebyl a to zkouším pomalu vše možné. Ale u kopru jsem si nebyla jistá. Moc děkuji 🙂