• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Návštěva doktora, divadla. Co s kojením?

2. února 2010 
sisi - no vidíš a tohle všechno já vím docela přesně, protože jsme to spolu milionkrát řešily :grinning: a vzhledem k tomu, že tehdy bydleli u naší mámy, tak jsem v procesu byla dostatečně :grinning: Víš ono, kdybych o tom věděla prd, tak to tady pavle nepíšu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No myslím, že už jsem k tomu asi řekla vše :sunglasses:
2. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby o kojení nestála, neměla dost mlíka atd, tak snad ani není o čem mluvit, ne? Kdyby dala láhev 3x :grinning: Božeeeee :grinning:
2. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem nejdrive vyzkousela, jestli bude syn umet pit odstrikane mleko z lahvicky /mame NUK/. Nemel s tim problem, tatinek ho "nakojil" a navic si to moc uzil. Takze jsem od rana sbirala mlicko na jednu davku kojeni, abych mohla poprve vecer ven. V te dobe bylo malemu 6 mes. Nastrikala jsem cca 160ml, o pulnoci se probudil, tata mlicko prihral, nakojil, spali dal. Ja prisla domu v jednu stastna a zrekreovana jako nikdy :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak jsme plne kojili do ukonc.7.mesice a nikdy nebyl problem. vodu ani caj ovsem ze stejne lahvicky odmital, stejne jako UM.
Ted uz vodu i caj pit umi, UM uz jsem nezkousela, protoze kdyz odejdu a ma zizen, zvladne to s cajem.
2. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek