Návštěva doktora, divadla. Co s kojením?

pavlazabka
28. led 2010

Ahoj holky, možná to jen moc komplikuju, ale to se asi u prvního miminka stává 🙂 Příští týden mám jít na kontrolu k doktorovi, další týden máme jít s manželem do divadla. Prcek bude mít v té době téměř ukončený 3.měsíc. Zatím ho plně kojím, nikdy nepil z lahvičky. K doktorovi ho nechci tahat, znamená to totiž hodinu MHD tam a pak zpět, nerada bych, aby něco chytil. Kojím po třech hodinách, takže je riziko, že se nestihnu vrátit, s divadlem je to úplně passé. Takže odstříkat a lahvičku. Mám ho na ni učit už průběžně nebo risknout, že to s ním babička holt zvládne? Zvládnu odstříkat ručně, najednou a kolik vlastně? Přijde mi, že toho vychlemstá celkem dost. A klasická obava, bude pak chtít prso? Mám malé bradavky, takže se chlapec u kojení zapotí, ale už to zvládá hezky. Nechci zase hodinu kojit s tím, že mu budu cpát prso do pusy bez úspěchu s rozkousanou bradavkou ☹ Díky za vaše rady a tipy.

jabber
2. únor 2010

sisi - no vidíš a tohle všechno já vím docela přesně, protože jsme to spolu milionkrát řešily 😀 a vzhledem k tomu, že tehdy bydleli u naší mámy, tak jsem v procesu byla dostatečně 😀 Víš ono, kdybych o tom věděla prd, tak to tady pavle nepíšu 😀 😝

No myslím, že už jsem k tomu asi řekla vše 😎

jabber
2. únor 2010

Kdyby o kojení nestála, neměla dost mlíka atd, tak snad ani není o čem mluvit, ne? Kdyby dala láhev 3x 😀 Božeeeee 😀

ava
2. únor 2010

ja jsem nejdrive vyzkousela, jestli bude syn umet pit odstrikane mleko z lahvicky /mame NUK/. Nemel s tim problem, tatinek ho "nakojil" a navic si to moc uzil. Takze jsem od rana sbirala mlicko na jednu davku kojeni, abych mohla poprve vecer ven. V te dobe bylo malemu 6 mes. Nastrikala jsem cca 160ml, o pulnoci se probudil, tata mlicko prihral, nakojil, spali dal. Ja prisla domu v jednu stastna a zrekreovana jako nikdy 🙂

ava
2. únor 2010

pak jsme plne kojili do ukonc.7.mesice a nikdy nebyl problem. vodu ani caj ovsem ze stejne lahvicky odmital, stejne jako UM.
Ted uz vodu i caj pit umi, UM uz jsem nezkousela, protoze kdyz odejdu a ma zizen, zvladne to s cajem.