Proč nekojíte? Jaké máte důvody?

janakla
15. pro 2008

Ahoj holky, prosím napiště mi důvody proč nekojíte. Já nebudu kojit kvuli zdravotnim obtižím, o kterých ale část rodiny neví a zatím nechci aby věděli. Potřebuji tedy "vymyslet důvod" proč nekojím. Že nechci je neuspokojí. Vím, že to zní divně, ale prosím poraďte.

katzi
19. pro 2008

ahojte, tak se hlásím s aktuálním naším stavem - zatím jsme tak půl na půl UM a MM. Už jsme si u prsa obě užilly pláče dost a dost. Takže teď to dělám tak, že Adušce nabídnu prso, když si ho vezme, tak OK a když ne, tak už nás netrápím ani jednu a dám jí flašku. A jsme konečně spokojený obě 🙂

ivulinda
19. pro 2008

Já jsem nekojila jelikož se mi po císaři nevytvořilo mlíko,tak UM a moje dr.to vůbec neřešila a já taky ne,a ani jsem moc kojit nechtěla.a Adélka mohla sát kolik chce a nic navycucala 🙂

elliott
20. pro 2008

Ahojky...zdravím všechny.
stejný jako ygreen.
Rodila jsem císařem a hrůza. Zánět břicha, atb, dreny, injekce na stažení dělohy..
Mlíka jsem měla docela dost, ale Markétka se k němu prostě nedostala,špatně se přisávala...
takže:
dokrve bradavky, ragády. No žůžo !!!
S čistým svědomím můžu říct, že větší bolest opravdu neznám !!!
Zítra jí bude půl roku, je zdravá, na Neocatu ( UM) + příkrmy. A naprosto spokojená
😵 😵 😵
Takže: hlavu vzhůru, nic si z toho nedělat....
Myslím, že v dnešní době je to trošku móda a hodně se to pořád propagujeu (vidíme co se bude říkat za 20 let).
Jasně, že je to zdravý...ale...asi stejně jako jíst zdravě, nekouřit, nepít moc alkohol a sportovat
😵 😵 😵

Přeju všem krásný a hlavně klidný vánoce, zdravíčko, štěstíčko a moře lásky do novýho roku 😵

holly1
20. pro 2008

katzi - bojkot kojení?

katzi
21. pro 2008

holly 1: asi tak nějak 🙂 Ale teď se to zas nějak rozjelo, UM poslední 2 dny dáváme jen jako poslední večerní jídlo před spaním a jinak kojím. Ten večer je Adeli už unavená a z prsa se prostě nenapije i kdybych udělala stojku na hlavě 🙂 Zkoušela jsem ji i uspat a dát ji to prso večer jako v polospánku, ale ona jak má hlad tak se uspat nenechá 😒

alishia
21. pro 2008

hmmm ja taky chtela kojit, ale strasny porod a jeste horsi hojeni mi to nejak prekazili🙂 A hlavne malej porad spinkal a nikdo ho neprobudil a pak mel zloutenku a bylo to uplne v haji. Na me se vsichni koukali jak na kretena, ze nekojim. Ze zacatku sem z toho byla hodne smutna a dost brecela, ale ted bych nemenila.) Sem rada, ze nejsem pro dite dudlik.

evikuu
21. pro 2008

Koukám holky že jsme rozumný a mimíska máme stejně rádi jako by jsme je každou hodinu kojily 😀 a oni nás taky a to je hlavní 😀 .
Sestřenice kojí-super mlíka má spoustu ale malej nechce žádnej dudlík, usne pouze u prsa nebo v kočárku takže přes den ani v noci ho jinak neuspí.Já dám UV dáme dudu a chrupeme 😀 .
Mám to štěstí že mám spací miminko a to pravidelně během dne po 2 hodinách aspoň na Hodku usne+ spíme celou noc.Věřím tomu že je to i díky UV.Jsem spokojená a malá taky, vysmátá-najedená a to je hlavní

alishia
21. pro 2008

evikuu: naprosty soouhlas.) akorat ze mi to tak ruzove nemame🙂(to spani)