Škodí kouření při kojení?

mamina26
29. pro 2006

ahojky maminky, mam problem, za ktery si samozrejmne muzu sama, presto prosim o radu maminku, ktera na to je (byla) stejne, jako ja
mam 3 mesicni miminko, pred tehu jsem byla silny kurak, v tehu jsem prestala uplne a vydrzela to az do 3. mesice myho miminka, nedavno jsem byla v krizi a zapalila si, ani mi to nechutnalo, mela jsem vycitky a doufala, ze to byla posledni cigareta....ale bohuzel sem to nevydrzela a asi 3 den kourim...asi 4 denne, ale prece....to, ze to skodi mne vim, jen chci ujistit, ze nemuzu ublizit miminku, vetsinou kourim po kojeni, snazim se, aby se to co nejmene dostalo do mlicka...neni to nic, na co bych byla hrda, proto jsem si zalozila novy nick a je mi jasny, ze jestli mi napisete, ze sem blba, budete mit pravdu ☹

aliza
17. dub 2011

tu u nas sa odporuca minimalne pol hodinu po fajceni nechytat dieta, ani byt v jeho bezprostrednej blizkosti, zevraj to moze sposobit zdravotne problemy, ked dieta takto inhaluje cigaretovy smrad

dana3262
17. dub 2011

@jaroe zustava to vsude. Na rtech, rukach atd..i po nekolika umyti.. ...a kurak pak pekne po detatku vsechen ten kontaminovanej hnus rozmaze.