• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Škodí kouření při kojení?

17. dubna 2011 
a ze potrebujes pribrat? to sa mi este nestalo...ja potrebujem schudnut. vies co na schudnutie nieje dobra ani ciga ani alkohol ale sex
9. led 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
diskrimacia pre mna je, ked nemozem ist do baru bez toho, aby som sa nezobudila s plnym nosom, s nafajcenym oblecenim atd.. ale to je zbytocne sa o tom bavit s fajciarmi. zial si myslim, ze na slovensku to neprejde :frowning2:
9. led 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
disko, ani ja neviem ako chodi...to som len tak akoze co sa tyka tych cig...Teraz to chodi podla mna dost divoko, mam 20 rocneho bracha s frajerkou a staci mi...co sa teraz robi....sama mafia, albanci.... na ktory podnik pozries....des! dufam, ze sa daky blazni na mna nenapoja....
muchy mame vsetci, a aj moja svokra to je jasne....ale v celku v poho.
Ty si to, co si ja o cige myslis o alkohole?
Dobre, mysli, ale sem mi napis, ze si uplne za to, co som to tu popisala....a budeme kamosky...dobre? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak pis.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Napis to a ja budem spokojna.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to aj pre mna a najhorsie je ze kewd som otehotnela som zistila ze nama si kam sadnut, lebo sa vsade fajci, bola som fajciarka, ale nechodim do fajciarskych zoooon.
9. led 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ked to co ty o cigach ja o alkohole a sme jedna jedna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak melory, SEEEEX, a nie ciga....no napis to.... :grinning: :grinning:
bluff-jasne, ze to je diskriminacia, ja len, ze by zase vyskakovali, ze nikde nemozu a tak....vies....ale ja myslim, ze to prejde....je nas viac co nefajcia.....tak myslim, ze to prejde....aj ked na SK-neviem ???, ale myslim, ze by sa to mohlo podarit....
9. led 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie melory,zle si pochopila, alebo si robis zo mna srandu, ze? povedz ze cigy su horsie...please, budem spokojna.... :grinning: :grinning:
9. led 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne uz chapem, :wink: :wink: :wink: a to niesom ani blond :grinning:
sex je lepsi ako ciga a ako alkohol
po kojeni nepijem, nefajcim ale sexujem, starsi ma viac rozumu, to tie skusenosti. :dizzy_face:
9. led 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze cigy sa nerovnaju alkoholu, trosku ale nerovnaju, povedz to!
vrrrr!!!
:grinning:
9. led 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
alkohol je horsi ako cigy :grinning:
9. led 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, toto vypada na "never-ending story" :grinning:
9. led 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
meloooryyyy!!!a nerob si srandicky srandicky.....
ty to nepovies? odpadnu ti tie dva prsty co si v nich naposledy drzala cigu, uvidis, noooo, radsej to povedz-teda napis....
9. led 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
"never-ending story" co je to zac certicko?
9. led 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdy, ved pofajc je super, dokonca niektora zena ako napriklad ja - je s cigou sexi. ale opyta s poharom vina nikdy :astonished:
9. led 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mali by ste troška skludniť hormóny

hanka nemôžeš nikoho nútiť, aby povedal niečo čo nechce alebo tomu neverí
9. led 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
melory, sexi mozes byt pre manzela v dakom sexi obleceni v sexi polohe, so sexi vyrazom, ale tak sorry ciga? Ale tak nevravim, ze nie, aj ja som si pripadala volakedy este zamlada sexi s cigou....
takze nepovies to? no, si ma nepotesila, ani ja ta nepotesim....uvidis, rano, sa zobudis s 8-mimi prstami.... :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maca21, nie nie, teraz ide do tuheho, nechaj......aaaaaaaa!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, nekonecny pribeh v hlavnej ulohe s vami dvoma :wink:
cigaretu osobne nepoznam, nemozem sa preto vyjadrit, alkohol mi nechyba, takze pravdepodobne mi to vynahradzuje ten sex :confused: :grinning:
9. led 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved aj s tym sa da sexovat, aj s 8-mi prstami
my a skludnit hormony? to si chod maca21 pozriet temu, muz odmieta sex, tam maju baby problem s hormonami a ja s tym to pochopit.
9. led 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čo z toho budeš mať, keď ti napíše čo chceš počuť a aj tak si urobí po svojom tak o čom to je? budeš mať dobrý pocit na duši, alebo čo?
9. led 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
melory! no da sa, hej....ale to uz take sexy nebude!
ha, dostala som ta! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
maca21-veeeelky dusevny orgazmus, aspon navonok.... :grinning:
9. led 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved ale ja nefajcim... :angry:
9. led 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sla si si dat stamperlik, coooo? :sweat_smile:
9. led 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
melory- teraz neviem, ci som to zle pochopila, ty si tehu a fajcis? vived ma z omylu...prosim :confused:
9. led 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nie nie, ja tvrde...ani pricuchnut, ja tak trosku z flasku pivka, kvoli priberaniu, pcha, ta troska....inak nic, ani vino, ani tvrde...fujha....
prave som doorgazmovala pri malej....dala si asi hlt vodicky, inak vsetko do podbradnika v stave bubliniek, sakris !
9. led 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ramzesa citaj!!!
nefajcim. ved som tehu, to uz si ma dorazila :cry:
9. led 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby jasne, ze nefajci, je uplne v poho, ze melory, len ten nazor, ze alkohol je horsi ako cigy, pomozte mi ju vyviest z omylu, pome na to!
melory a ja neviem, mozno aj cela ruka ti odpadne, to uz je horsie pri sexe nie?
9. led 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanka B12 je super na priberanie, to mozes aj tehu aj ked kojis.
ramzesa ma dorazila :confounded: som death
9. led 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si tiez myslim, ze deci vinka je mensie zlo ako cigareta.Ved aj jedna salka kavy nevadi, ale keby som vypila 10... :confused:
9. led 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek