Správný výběr Benediktu lékařského a Pískavice řecké seno

darka30
27. led 2017

Dobry den, mam dotaz ohledne podpory kojeni a vybrani spryvneho pripravku. Mam 4mesicniho synka a od 3mesice dostava cca 2 flasky a mene Sunaru.Meli jsme zanet prsa, skublou bradavku a zkouseli jsme snad vsechno (mleko po bradavce, tipetku, kelimek, kojila jsem i co 1,5h ale zvyseni se nedostavilo, maly vecer place hlady). Ze zacatku zabrala trochu homeopatika, ale ted uz vubec. Koukala jsem se tedy po benediktu a piskavici, nasla jsem tyto:
http://www.nastrojezdravi.cz/produkty/doplnky-s...
http://www.nastrojezdravi.cz/produkty/doplnky-s...

Obsahuji ale vegetariánská kapsle (hydroxypropylmetyl celulóza) priklad slozeni: 500 mg Pískavice řecké seno, 115 mg vegetariánská kapsle.
Vadi to? Vzhledem k tomu, ze se ma brat trikrat za den 3x3 kapsle od kazdeho.

Dekuji moc za pomoc

panickatlamicka
27. led 2017

@darka30 klidne kup. piskavici koupis i normalne samotnou, nevim jak benedikt. zbav se flasky, bez toho to nepujde. Zkus i cerne pivo. 🙂

panickatlamicka
27. led 2017

Jinak jeste: jak probiha kojeni ppres den a jak v noci? Spi s tebou? Ma v noci prso stale k dispozici?

darka30
autor
28. led 2017

Ahoj, ja mam tohle koupene a zacala jsem to pouzivat, tak uvidime, snad mi po tom nebude spatne...flasky se sbazim zbavit, pivo nezabira a ano, spi se mnou, kojeni vecer je v pohode, pres den se ale prsamoc nenalejou a pred spanim se vzteka a trha mi bradavkami, hystericky plac menim za flasku...

panickatlamicka
28. led 2017

@darka30 to vztekani muze znamenat vic veci. jakmile das sunar, mleko se ti tvorit nebude. Myslim, zd bez pomoci LP se neobejdes. Mela by zkouknout techniku, podle meho odhadu ti dite diky lahvi spatne saje. Ono to jde prekonat, ale skoro to vypada, zs si dite navyklo na lahev. To byva bohuzel dost casta pricina predcasneho ukonceni kojeni. Jinak prsa uz se ti nalevat nemudi, to uz se tvori mlicko az pri samotnem sani.

panickatlamicka
28. led 2017

@darka30 a tim navyklo na flasku mam na mysli navyklo na zpusob sani z ni a toto dela i u kojeni.

darka30
autor
28. led 2017

My jsme flasku dali az po 14dnech tech hysteraku, prisaty je krasne, ale jakmile to netece jak on chce, trha mi tou bradavkou atd.. na flasku jsme presli az po trhle bradavce, je to velmi spokojene dite, kdyz je napapane, opravdu se stale smeje...kojeni je jeden den se 2 flaskami, vcera treba jen s jednou, dnes kojim zatim stale, ale prsa mi prijdou nenalita a on si vzdy pocka jen na jednu laktaci, nedokaze se spokojit jen s jednim prsem, kdyz ho vypije, chce druhe a pak je spokojeny...vecer uz skube obema a hysterci, nemam to srdce nechat ho rvat, uple zcervena a nepovoli ani rev, ani slzy...jim pravidelne, hodne piju, kojici caj mam stale u ruky...snazim se delat maximum...

panickatlamicka
28. led 2017

@darka30 a stlacovani prsou, aby mu to lip teklo? 🙂

panickatlamicka
28. led 2017

A opet. prsa uz se nenalevaji. ja je mam jak suseny svestky 😀 a kojim triletacku. kdyz po kojeni bude plakat, ze chce ,,dorazit" flaskou,zkusila bych prvne ponosit v satku, pak nabidnout prso znova. Vecer ti muze byt nervni z pretazeni az. toho, zd to tece blbe.... co ta laktacni, byla u tebe? Vim o maminkach, co lahvicku idbouraly a byl to chvilema boj. Drzim ti moc palce i mrnouskovi. Jo a hlavne klid. 😉

darka30
autor
28. led 2017

@panickatlamicka myslim, ze je dobre pricuclej ;) stlacuji...LP u nas nebyla, doufala jsem ze ty doplnky pomohou,snad jsem tedy koupila spravne...

panickatlamicka
28. led 2017

@darka30 najdi na netu spis videa spravneho sani. hledej pod pojmem ,,pauza v brade", dle toho porovnej. nejaka uzitecna videa a ,,moudrosti" jsou i primo zde na MK ve wiki.

darka30
autor
28. led 2017

@panickatlamicka dekuji za rady,ted budu vyckavat na efekt tech doplnku ;) nechci prestat kojit,zboznuji mit maleho tak blizko,je to muj poklad ;)

moniyogi1
31. bře 2017

Dobrý den, laktační poradkyně z Mamilly nám doporučila Benedikt a Pískavici ze stránek matickazeme.cz, na Slovensku je to nejprodávanější a nejdoporučovanější značka, u nás prozatím jen na tomto e-shopu. Je tam ale pořád skladem. 🙂

darka30
autor
31. bře 2017

@moniyogi1 Dobry den, je to mozne i jinak, sice jsem si koupila tobolky, ale jde sehnat v bio obchodech bylinky od Gresika a ty jsou za par kacek a ucinek naprosto stejny, jen je do sebe musite dostat, protoze jsou dost horke (ja si je micham do medu).Po tomhle prispevku a pouziti tobolek plus udrzovani obcas bylinkami, plne kojim s prikrmy ;) malemu uz je 6,5 mesice ;)