Stolice u kojence s tenkými hnědočernými vlákýnky

pavlazabka
2. pro 2009

Ahoj holky, potřebovala bych radu, možná s tím má některá zkušenost. V noci jsem při přebalování našla ve stolici syna (3 týdny) tenká "vlákýnka" hnědé až černé barvy. Nejdřív mi to připadalo, jako kdyby snědl mák. Je plně kojený, prospívá, akorát nás trápí koliky, takže dovede být neklidný, ale těžko říct, jestli je to už nad rámec nebo ještě standard. Jinak já mám na bradavce výstavní ragádu, tak možná je to krev zní, ale přivezla jsem si ji už z porodnice a ty vlákna měl dnes poprvé. Moc díky za rady.

kutcher
2. pro 2009

Tak vlakynka muzou byt bud z duzniny bananu, tak zvas jestli nebyl napr. s babickou sam a jestli mu treba nedala ochutnat, tato generace to tak neresi a nebo se odlupuje strevni sliznice a tam jsou odumrele zilky.

pavlazabka
autor
2. pro 2009

Z jídla to nemá, je jen se mnou a manželem. Jako žilky to skoro vypadalo, tak možná by to mohlo být ono. Čekám, co z něj vypadne při další stolici.

senja
2. pro 2009

Nevypada to na krev? Pokud ano, muze mit alergii na mleko (bilkovinu kravskeho mleka ve tvem mlece, tedy pro tebe by platil zakaz mlecnych vyrobku).

pavlazabka
autor
2. pro 2009

Senjo, teď se nám to objevilo znova a řekla bych, že to jsou vlákna natrávené krve. Je pravda, že já osobně kravské mlého taky hůř trávím, měla jsem s tím potíže už prý jako malinká. Snažím se celou dobu, co kojím, jíst co nejmíň mléčných výrobků, i když teď jsem trochu hřešila, to je pravda. Zkusím se na to zaměřit, jinak mu asi sama napomůžu. Díky za rady!

kutcher
3. pro 2009

Hmm to me nenapadlo, ja jen vim, ze nasemu malymu se olupovala ta str. sliznice s zilkami, jinak uz nevim