Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hnědé vlákna ve stolici kojence. Zkušenosti?

hanydve
21. čer 2021

Zdravím, potřebuji uklidnit. Holky, mělo některé vaše miminko tato hnědá vlákna ve stolici? Jsou nám čtyři měsíce a jsme pouze kojení. Chlapeček se stále směje, nemá bolení, prospívá. Moudra nám řekla, že pokud je spokojený není třeba nic řešit, ale mě se to nezdá. Kaka normálně to jo, ale mám strach jestli se nejedná o natravenou krev nebo ABKM. Již před měsícem jsem vyrazivala mléčné a nepřišlo mi, že by byla změna. Jo a banán jsem nejedla. Děkuji za každou vaší reakci. A omlouvám se za foto

merope
21. čer 2021

Jako pokud z toho není vyloženě dehydratovaný a není to úplně pořád, tak je to ok. Kdyby to bylo pořád, tak už se mi to až tak moc nelíbí. Ale natrávenou krev bych v tom nehledala. Pravdou je, že pokud prospívá, tak by to mělo být ok.

hanydve
autor
21. čer 2021

@merope Dehydrovany mi nepřijde. Pije v těchto teplech častěji a nepřijde mi, že by to byl vyloženě průjmík. Znepokojují mě pouze ty nahnedly vlákna. Tak nějak se to střídá. Týden tam třeba jsou, pak dva dny nic, pak zase ano. Jsem z toho jelen. Takže myslíš, že to nemusí být nutně třeba ABKM?

merope
21. čer 2021

@hanydve Něco jako "vlákna" si vybavuji a tuším jsem taky plašila - kluk se zdá zdravej (přes 2 roky).

katule1990
21. čer 2021

@hanydve Myslím si, že při ABKM je to čerstvá, jasně červená krev.

hanydve
autor
21. čer 2021

@katule1990 Taky si to myslím. Možná plaším zbytečně. Jen jsem byla zvyklá na stolici typu michana vajíčka a teď již nějaký čas toto. Tak snad mrnauskovi nějak neublizuji. Říkám si, že by měl určitě i jiné obtíže. Je Teda fakt, že teď na čtyřech měsících začal často ublinkavat. Třeba i hodinu po jídle. Ale zase se začal víc hýbat, tak možná proto..

bjera
22. lis 2021

@hanydve dobrý den, můžu se zeptat, jak to u Vás s tou stoličku dopadlo. Máme něco, co vypadá dost podobně. Řidší stolice, která je jakoby hlenovitá v konzistenci - táhne se, tmavší "ďubky" - zatím jen pár. No a i ublinkavaní by bylo. Malému teď budou 3 měsíce. Dekuji

hanydve
autor
23. lis 2021

@bjera Nijak jsme to nevyřešili. Původně jsem myslela, že vadí kravská bílkovina, ale to mi po sledování po vyřazení nepřišlo. Přešlo nás to se zařazením příkrmů.

bjera
23. lis 2021

@hanydve a exem jste asi neměli, že? Já mám nasazenou eliminacni dietu, ale zatím jsem tedy žádný alergen také neobjevila. Stolička vypadá pořád stejně. Malý má k tomu exem na lýtkach - malinko, ale má.

pavca1982
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanydve
autor
25. lis 2021

@bjera předtím jsme žádný neměli. Teď s dnam bohužel objevil, jen dvě ložiska. Jedno na tváři, druhé pod krkem, ale jsem z toho nešťastná.. Dieta nijak nepomáhá.