U kojení pláče, vzteká se, zakuckává

vercanela1
29. dub 2017

Ahoj mamily..chtela bych se zeptat. Mam měsíční holčičku a cca 14 dni mame obcas problem u kojení. Malá se u toho vzteka, pláče, porad prso poušti( prisaje se, chvilinku pije a pustí) , obcas se zakucka. S prsu mi strika mléko a asi ji to je nepříjemný ze to nestíhá pít. Uz se opravdu nevim rady. Mate s tim nekdo zkušenost?

estavella
29. dub 2017

Ahoj, my bojujem ted v mesici stejne. Zkus odsat nebo odstrikat predni mliko nez prilozis, at ji tece jen to hutne... U nas to pomohlo. A nevim jak kojis, mne se mala uklidnila, kdyz jsem ji misto drzeni poradne vypodlozila polstarema, takze klidne lezi. Poradila nam to laktacni aby miminko necitilo zmeny v drzeni jak se ti treba trese malicko ruka nebo tak.
Porad doufam ze to prejde a mala zacne zase pekne pit... I vam drzim palce.
A jsem zvedava co kdo prihodi, i ja uvitam dalsi tipy...

cuprzuzka
29. dub 2017

Holky urcite kouknete na mamila.sk.Je tam i seznam laktacnich poradkyn,což je taky fajn kontaktovat,i kdyby jen koukla jestli přikládáte správně.Drzim pěsti

themis
29. dub 2017

Doporučuji přečíst tento článek, třeba v něm najdete potřebnou radu 😉 http://prirozenekojeni.blogspot.cz/2017/04/bojk...

puresin
30. dub 2017

@vercanela1 Mne to obcas delaly vsechny deti, nejmladsi jsou ted 4m a taky sem tam bojujeme. Prijde mi to jako obdobi a deje se to obcas i u uspavani, krici, vzpina se, vztekle mava rukama, a pak najednou usne a je klid. Pri kojeni je to hlavne zezacatku, dokud nezacnu citit takovy ten tlak, kdy vim, ze se spousti hlavni proud. Asi je rozcilena, ze zprvu tece malo. A souvisi to urcite i s tim, ze kojim vzdycky pred spanim, takze mala uz je unavena a dolovat mliko a nejak se snazit ji stve.

elchacz
1. kvě 2017

Moje holcicka to dela obcas taky a priciny jsou ruzne. Nekdy si potrebuje odrihnout, nekdy ma mokrou plinu, nekdy staci vymenit prsa a nekdy je to kvuli brisku-chce pit, ale boli ji brisko, potrebuje se vyprdet 😎 Zkus eliminovat vsechny miminkovsky problemy,co te napadnou 🙂
Jo a nekdy pije uz dlouho, staci odstavit, projit se po byte a je po problemu 😀