Vložky do podprsenky - jaké používáte?

zuzan88
8. říj 2018

Ahojky, chtěla jsem se jen zeptat, jaké používáte vložky do podprsenek? Mě přijde, že jich mám strašnou spotřebu.

verca987
8. říj 2018

Tak to mi přijde taky, proto kupuju jen ty obyčejný v DM..jsou nejlevnější 😃

petrasipkova1
8. říj 2018

Látkové, je to super ! Petit lulu. Doporučuji !

chumlee71
8. říj 2018

Já používám z lidlu a jsou super

alcar
8. říj 2018

Pouzivala jsem z DM Babylove a trhaly se a nevydrzely. Pak jsem presla na Johnsons baby a ty byly perfektni.

mirecka.jaroscakova
9. říj 2018

Taky látkové. A nejlepší jsou Petite lulu. Narozdíl od papírových mi nikdy neprotekly.

ha_ja
9. říj 2018

Kupovala jsem na Fler bambusové s nepropustnou pul vrstvou a super.🙂

zuzan88
autor
9. říj 2018

@alcar ty sou, ale taky ta cena... Už tak perfektní není při takové spotřebě😀🤔

verca987
9. říj 2018

Mě teda ty DM-kový nikdy neprotekly..jsem s nima spokojená a za tu cenu ještě líp 😊 měla jsem i z Lidlu ale na těch mi vadí ta veliká lepící plocha..

petraszi
9. říj 2018

Ja jsem si zvykla nejvic na ty z Lidlu... Neprosaknou jako ty obycejne z dm a podobne.. Ale jsou taky drahe :( ted byly v akci tak jsem si koupila 7 baliku :D

adelka951
9. říj 2018

Ja pouzivam na doma latkove, na den anavy s fleecem, ty jsou prodysnejsi, a na noc s pul vrstvou, ty neprotecou. Mimo domov pouzivam kvalitni jednorazove, napr. Chicco nebo Avent.

priefi
9. říj 2018

@zuzan88 ze zacatku, kdyz mliko teklo proudem, jen co jsem se na miminko podivala, pouzivala jsem jednorazovky od aventu, tehdy byly denni a nocni, s tim, ze nocni byly vetsi. Mely super absorbcni schopnost a nasaly toho hodne, pak az se mleko zklidnilo pouzivala jsem pratelne, taky od aventu. Jinak zmousela jsem pred tim i obyc., jqko napr.jonsons baby a jine takove obyc a byla jsem hrozne nespokojena, zmolkovadela vata, bylo to nepohodlne, hned premocene. Proste na avent nedam dopustit. Jsou sice drazsi, ale staly zato. Ted jsem tehule a uz mam.koupene prave jednorazove aventky

alcar
9. říj 2018

@zuzan88 tak ja zase takovou spotrebu nemela. Mlika jsem moc nemela, ani po kazdem kojeni jsem nemusela menit. Ale chapu, pokud to mliko tece sotva se ohnes, tak to je jasne. 😃

anavi29
9. říj 2018

Nejlepší byly Chicco s mikroperlickami,spotreba 2ks na den. Jiné mi protekly, i latkove,mela jsem ragady a ranky na dvorcích... Myslím, že jsem je používala max. 4-5 měsíců, pak už nebylo třeba, kojím stále...

klllarinka01
24. říj 2018

Pouzivala jsem z dmka. Byly nelevnejsi, docela dobry a pri velke spotrebe ta cena byla znat 🙂

calvac
24. říj 2018

@zuzan88 Z DM mi v pohode staci,kojim osmym mesicem a mleka mam dost. Jsou taky levne.

evaaskalova
24. říj 2018

Ono zalezi hlavne na tvorbe mleka. Ja kojim dcerku pul roku a jakekoli obycejne to proste nedavaji. Mleka mam hodne, uz tedy ne az tak moc jako na zacatku,ale porad dost. Jedine vlozky, ktere mi vydrzi, jsou od Johnson baby.

calvac
24. říj 2018

@zuzan88 Pravdou je, ze si okolo me holky nejvice chvali vlozky Johnson' s. Delala jsem si pred porodem taky "pruzkum" tady na MK a zvitezily Johnson' s. 🙂 🙂

priefi
25. říj 2018

@calvac tak u me jonsons teda solidne pohorely

calvac
25. říj 2018

@priefi Tak jasne,urcite nevyhovuji uplne vsem.

floruska
30. črc 2019

@zuzan88 nejlepší je si pořídit látkové můžeš přeprat a používat dale

bayt
30. črc 2019

@zuzan88 Nepoužívala jsem žádné, bolely mě pak ještě víc bradavky. Syn mi hodně a často pil, takže i když se mi hodně nalévala prsa, tak to zase tak hrozné nebylo :D Ale sem tam byla na začátku nehoda, to jo....