Výjimečné podání umělého mléka při plném kojení

puresin
13. únor 2017

Dcerce bude 9 týdnů a je plne a bezproblemove kojena. Po pul roce jsem se ale konecne objednala k nedostizne kadernici a tesim se tam jako mala, bohuzel procedura u ni bude trvat min. 3 hodiny, a to moje mala hlady nevydrzi. Muze ji manzel projednou pripravit Nutrilon? Odsavacku totiz po stehovani nemuzu zaboha najit a novou kvuli jednomu krmeni kupovat nebudu. Zkousela jsem uz cvicne odstrikat rukou, ale to mi vubec nejde (a popravde nikdy neslo). Myslite, ze je to velky problem, takhle jednou zamenit MM za UM? Diky za rady

puresin
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majaaa82
13. únor 2017

@puresin ahoj, jasne, nic se nestane. Taky jsem obcas dala, treba kdyz jsem se chtela vyspat, krmil manzel UM. Treba jednou za mesic 😉

fifina86
13. únor 2017

@puresin nejprve bych zkusila,jak to UM vezme,zda strukackou nebo i z lahvicky.A pokud ho vezme,sla bych si uzit kadernici ;)

j.a.n.i
13. únor 2017

@puresin No, nestane se nic... akorát možná doslova, protože jsou kojené děti, které prostě UM píd nebudou a nebudou.

tery_s
13. únor 2017

@puresin UM určitě nevadí, spíš záleží na způsobu podání ideální by bylo třeba stříkačku po prste a nedat lahev, ale pokud to jinak nepůjde snad to ani pro jednou nezaregistruje a vezme si zbytek dne prso. Já jsem to zatím ke kadeřnici vždy řešila tak, že se mnou do města jela kamarádka nebo ségra pohlidala v kočárku a přivezla jen na kojení, ale to samozřejmě každý nemůže takto řešit a taky bych nechala pohlídat s UM než přijít o kadeřnici 😀

puresin
autor
13. únor 2017

@fifina86
@j.a.n.i
Pocitam se zkouskou dopredu, abych to nehodila naostro rovnou na manzela. 🙂

@tery_s To u nas nepujde, muz bude doma se vsemi tremi detmi. Zalozni varianta je, ze vsechny nalozi a otoci se za mnou na nakojeni. Moc se na to ale teda netvaril... 😝

fifina86
13. únor 2017

@puresin tak at to klapne.