Za jak dlouho po odstavu se vám prsa přestala nalívat?

amaliekvidova
26. črc 2018

Ahoj holky, odstavila jsem ze dne na den noční kojení a tím i kojení celkově. Kdy po odstavu se vám prsa přestala nalívat a bolet?

simona_33
26. črc 2018

@amaliekvidova jako ja osdtavila v dobe kdy jsem kojila jen rano vecer plus v noci mel syn rad prso ale ve skutecnosti noc nepil.... rekla bych ze to netrvalo dlouho, tyden dva.... ale mliko jsem mela jeste pul roku aspon...

amaliekvidova
autor
26. črc 2018

@simona_33 Já jsem kojila jen v noci, ale asi pije dost, protože se mi dneska ráno po tom, co jsem poprvé nekojila, prsa nalily hrozně moc, mám je hrudkovaté a hrozně bolí. Přemýšlím, jestli je to standartní a přejde to samo nebo se mám začít obávat.

simona_33
26. črc 2018

@amaliekvidova moc si nepamatuju, ja prestala kojit protoze to kojeni a hlavne po me bolelo jako prase, brecela jsem bolesti a syn byl cim dal vetsi zavislak, tak jsem to ze dne na den utla. prsa me boly, parkrat jsem odstrikala ale jen malo do prvni ulevy, parkrat jsem odsala... a hodne jsem byla ve sprse... fakt myslim te to nebylo dele nez tyden mozna 10 dnu.... MAX. pak mliko sice tece ale prsa vubec nebolia nenalivaji se. nepotrebovala jsem zadny podpurny prostredky... taky jsem mela ty boulicky, ty jsem vudy do ulevy odstrikla. jinak fakt nic.

dmiska
26. črc 2018

@amaliekvidova jo, přestala jsem z hodiny na hodinu správních několik dní to bylo strašný... Musela jsem odstrikavat do ulevy a koupila jsem si šalvějový čaj... Postupně se to začalo lepšit