Moje dcera mi přestala spát přes den

triping
10. bře 2016

Ahoj holky,mám 6 měsíční dceru.Nikdy jsme neměli problém se spaním až ted, zničeho nic ze dne na den,přestala spát přes den 😒 Před tím chodila spát jak hodinky,dopoledne na 1-1,5h a odpoledne na 1,5h.Ale,tak tři dny zpátky jsem jí dávala spát bo byla už protivná a jak jsem jí ukládala,začala brečet jako bych jí nohy řezala a to mi ted dělá tak 4dny ☹ Vůbec nevím co se sní děje,nikdy před tím mi to nedělala.Máte někdo podobnou zkušenost?Děkuji za jakoukoliv radu

helen_h
10. bře 2016

A kdy tedy pak usíná večer?? To tedy třeba od 8 do 7 večer přes den neusne ani na chvilku...???
Moje dcerka přestala spát v 9měs 2x denně, nastartovala pak jedno spaní, ale že by takto malé mimčo nemělo žádné ani nějaké 20minutovky, to nechápu... Nebo nejste po nějakém očkování?

zaneta238
10. bře 2016

Se spaním bojujeme od narození,malý mi tohle dělal,když mu rostly zuby,nemohl usnout,řval jak blázen a byl hrozně protivný.U nás nastalo období,že mi usínal je při nošení v Manduce,v ní se uklidnil a usnul.Jakmile zuby vylezly,tak se mu zas spánek upravil.A uspat jinak ,než v postýlce také nezabírá? A je přes den protivná?

slunicqqo
10. bře 2016

Zoubky ockovani nebo na ni neco leze,uspat tedy v kocarku,manduce,tak male dite pres den urcite jeste spat pottebuje

triping
autor
10. bře 2016

Zoubky mě taky už napadli,ale přes noc mi spí.Budí se mi jen jednou na mléko,jinak spí v klidu.Právě že jsme měli určitý režim a jak jsem psala zničeho nic si ho změnila.Vždy jsem ji dávala spát jak už jsem na ní viděla že je protivná a tře si očička.A bez problému vždy usla,ale ted když jí dám spát a vidím že už je unavená,tak začne brečet.Přes den mi usne sice s brekem,ale na konec zabere,ale je úplně k.o 😒 Třeba včera šla spát po obědě ve 12 spala do pul druhé a pak byla vzhůru až do pul sedmé.A pak usla a vzbudila se mi v 8)večer) na jídlo.Jde mi spíš o to jestli jí mám nechat,at si určí spaní sama i když už bych jí kolikrát dala spát dřív,ale jak jsme už psala strašně brečí,ale přitom na ní jde vidět že už je unavená

iveta93
10. bře 2016

Já bych si pořádně umyla ruce a zkusila jí šáhnout do pusy. Pokud to jsou zoubky tak bych jí dala nějaký ten gel na dásně a třeba s ní jít na ty dvě hodiny ven odpoledne že by se prospala aspoň v kočárku, aby nebyla protivná. To jste zkoušela? Jinak mě napadá maximálně přijít na jiný způsob jak jí uspat, protože to by teda byla nepříjemná ona a po čase asi i vy.

suzina08
14. bře 2016

Je zvláštní, že by jí zoubky zlobily jen přes den, když píšete, že v noci vám v pohodě usne. To spíš vypadá, jak kdyby si chtěla sama zavést nějaký jiný režim, ale na to mi tedy přijde dost malá 😒 Zkuste jí uspávat jinak, anebo ji pár dní dát spát až odpoledne a nedávat jí během dopoledne 🙂

smallinka
14. bře 2016

no to je ještě malá aby nespala přes den.....tak u nás to uspávání taky není vždy čajíček, musím tam na 4krát chodit a dávat různé hračky (já tedy dávám i třeba dětské křupky) hlavně že nebrečí a pak konečně usnou.... 🙂 jak říkáte bez spánku jsou protivné protože jsou unavené....v postýlkách si hrají třeba i hodinu a pak usnou......není to že položím a spí to fakt ne 😀 a ještě poradím ale to se taky vždycky nechce když jsou unavený a jdu s nima na procházku tak usnou.....a to jdu rychle dom a dám do postýlek a dospí v postýlkách a to většinou déle když usnou na čerstvém vzduchu.....takže i s dvojčátky to nějak jde. Bez spánku podle mě být takhle malinká nemůže.....měla by mít ještě nějak režim spánku po obědě.

soyevita
14. bře 2016

@triping Ahojky a kolik malá naspí za 24h?Moje prostřední dcera od narození do půl roku spala s přestávkami 8-9h.Což je velice málo.Pediatr mi řekl,ať se tím netrápím.Že pokud dobře prospívá,tak že to nebudeme řešit.Spát mi začala až někdy ve 14.měsících po obědě a celou noc.Každé dítě to má jinak.Třeba se to za pár dní nebo týdnů zase upraví.Chápu,že chceš,aby měla zajetý režim

shine2015
14. bře 2016

@triping potreby deti se meni....nenutila bych ji k spanku....hlavne ze spi v noci a uvidite casem. ..ono ted muze mit obdobi ze mesic nebude behem dne spat a pak zase ano...nas syn spi dopoledne 45minut a 2x odpiledne 30minut.....a to ma 4mes...

Hlavne nenutit....

triping
autor
15. bře 2016

Tááák holky jsou to zoubky 😒 Už to přišlo i na nás,malá to snáší těžko,tak že patlám na dásně gel,ale na noc nám to moc nezabírá.Malá si schrupne přes den aspon jednou,někdy i na 3h,ale to jen výjimečně,když už je opravdu hooodně unavená 😉 Děkuji za rady holky,ted už jen přežít zoubky a bude to super 😖