• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žilky krve ve stolici miminka. Stalo se vám to?

7. března 2017 
Ráda bych se taky podělila o zkušenost. Malej 2 měsíce měl ve stolici hleny a krvavé nitky. Lehce průjem. Šli jsme do nemocnice na prohlídku. Brali mu krev na alergii BKM, stěr na bakterie. Vše negativní. Dělali mu ultrazvuk břicha a kontrolovali mu řitní otvor pro případnou rupturu. Kojím a dávám mu na výpomoc Nutrilon HA, prtž. je to velkej jedlík. Výsledek: výsledky negativní (zdravej), doporučili mi mléčnou dietu a zavedení Nutrilonu AC, dávám mu i probiotika a po pár dnech se to spravilo. Prý se sliznice střeva hojí víc jak týden, což tomu nasvědčuje. Takže doporučuji se nestresovat a zkusit nejíst mléčné výrobky a ani potraviny, kde jsou stopy bílkoviny kravského mléka. Pokud nemáte tolik mléka, pomáhejte si Nutrilonem AC. Je fakt, že kravské mléko je určeno pro telátka a ne pro lidi. Hodně štěstí.
8. srp 2016 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@setaffy zdravím, můžu se zeptat jak to s vámi nakonec dopadlo? Potýkáme se s malým se stejným problémem, od minulého pondělí zelená stolice s hleny, občas průjem, v sobotu krvavé nitky - dnes znovu. V nemocnici jsme byli, klinicky je zcela zdráv, nenašli mu vůbec nic, krev, moč, sono bříška, stěr z konečníku v pořádku. Dávám teď 6.den probiotika. Malý je tedy pouze kojený, bez UM.
Budu ráda za jakoukoliv radu, popřípadě co se vše nesmí při této dietě jíst. Bohužel mi DR k tomu moc neřekla.
Děkuji moc a moc.
7. bře ve 13:04  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,

problémy malého vymizely potom, co jsme vyměnili klasický Nutrilon za Nutrilon Alergy Care. Já se stravuji 90% raw, takže jsem jasně věděla, že z mého mléka problém nemá. Musíte přestat jíst mléčné výrobky a vše co obsahuje mléko. Pozor, mléko se vyskytuje téměř ve všem:(, ale ze začátku u Vás bych vyřadila mléko, jogurty, sýry, máslo, kefíry a počkala bych na výsledek u miminka. Dívala jsem se na jednu studii, kde profesor tento problém u kojenců zmiňuje : http://www.adcz.cz/zdravi/videa-zdravi/zivot-v-cele-sve-krase/neuveritelna-pravda-o-mleku/ . Určitě kojte dál, jen se musíte omezit v jídle, pokud byste museli přejít na UM (tak Nutrilon AC e na recept zdarma-předepíše nemocnice-gastroenterolog). Byla jsem z toho ze začátku vyděšená, ale malej byl na pohled v pohodě, posléze i na gastru mi lékař potvrdil, že 99% těchto problémů je alergickou reakcí na bílkovinu kravského mléka či na vejce. Hodně štěstí, klid a nebojte se, to se vyřeší. Ty probiotika dávejte,pomůže to střevu.
7. bře v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek