Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Křeče v břiše ve 37.tt. Co by to mohlo být?

PoslíčciJsem těhotná37. týden těhotenstvíBolestMenstruační bolesti
kristjir
2. led 2020

Ahoj, měla bych dotaz. Toto se mi stalo dnes. Byla jsem nakoupit, všechno v pohodě, pak si odpočinula a zhruba za 3-4 hodiny vyrazila zase do obchodu. (Samozřejmě pěšky), ale co se nestalo. Vybírala jsem si v Kiku ponožky, ty byly dané v dolních košikach, tak jsem si k tomu na nějakou chvilku dřepla. Jenže, co se nestalo. Zničeho nic mě chytla šílená křeč v celém břiše a já nevěděla, jestli řvát, brečet nebo co dělat, ta bolest trvala nějakou dobu, ale poté sama odezněla a už se neopakovala. Nejdřív jsem si říkala, jestli to nebudou poslíčci, protože přece jen jsem už v 37tt, tak by to mohlo být. Nevíte někdo, co to mohlo být za bodavou bolest, která nějaký čas trvala. Bolelo to snad víc, než co člověk zná za bolest při ms. Já jako prvorodička jsem to zažila poprvé a nevěděla jsem, co to je. Kdo ví, co by to mohlo být, prosím poraďte. :/

kacabkaamisanek
2. led 2020

@kristjir klidně to mohli být poslicci.

kristjir
autor
2. led 2020

@kacabkaamisanek díky za odpověď. Mě jen překvapilo, že to byla jednorázová bolest, že se to víckrát neopakovalo jen tu chvíli a pak nic a ani teď nepociťuji žádné bolesti.

kacabkaamisanek
3. led 2020

@kristjir ještě je čas, bude to přibývat časem. Nebo jste si mohla jen něco skripnout.

kristjir
autor
3. led 2020

@kacabkaamisanek těžko říct no, uvidime, co a jak bude. V pondělí jdu na kontrolu, tak uvidime, co mi řeknou

kacabkaamisanek
4. led 2020

@kristjir já mám kontrolu v úterý. Tak držím palečky, ať je vše ok.

kristjir
autor
4. led 2020

@kacabkaamisanek děkuji, také přeji hodně štěstí

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru