Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nemám sílu na porod. Jste na tom podobně?

makuka88
15. led 2020

Čauky baby, zkusím po letech přidat diskuzi.

Dnes je to přesně 5 let od mého prvního porodu, který byl úplně šílený, nicméně mi v těhotenství nebylo zdaleka tak bídně jako je mi dnes! Jsem 38tt už par týdnů je mi příšerně. Bolí záda, břicho, trisla ... no.. všechno. Poslední týden je malý natlačený úplně naspod a je mi ještě hůř ! Začínám mít obavy jak zvládnu vůbec rodit, protože v noci nespím, přes den také ne, nemůžu stát a je mi 20h z 24 špatně! Muže mi někdo říct, že je na tom alespoň trochu podobně ?😃🙏🏻Jinak je mi 29 a nahoře mám 7kg 🤷🏻‍♀️

balogis
15. led 2020

@makuka88 ahoj ,mě je 34..mám dceru deset let,syna dva roky,jsem v 28tt.ted sme se stěhovali a hned na to sem skončila na noc u Apolináře kvůli krvácení a hrozbě předčasného porodu. Je toho sakra moc a únava je veliká.ja si prostě říkám,že sem zvládla už takových věcí tak tohle taky-ono ti stejně nic jiného nezbyde 🤐🙃držím palce už to máš za pár 😉

malenka3
15. led 2020

Neboj se, rodí i nemocné ženské. Až začneš rodit, hormony se postarají o to, že najdeš síly, o kterých si ani netušila.

lv
15. led 2020

3 tydny jsem se modlila, at uz porodim, že uz nemuzu (spat, stat, sedet, nic). Porod byl vysvobození.

wendyp
15. led 2020

Je mi 21 jsem těhotná poprvé a je to peklo. Jako opravdu. Bolesti, stent v ledvině, krvácení pri močení stále, nemuzu se hýbat,lezet uz taky bolí.. a to mam před sebou ještě 4tydny. Taky nespím a porodu sem se nebála ted uz ano přijdu si taky úplně bez síly. A nahore mam 8kg

kakret
15. led 2020

Začínám 36tt a jsem total k.o. je to můj 4 porod a nikdy jsem se ještě necítila tak unavená sotva zvládnu vyzvednout deti že školy a postarat se o 2 letého raraska. Před těma 2 lety jsem v tomto týdnu absolvovala pěší výlety o 10 a více km a teď jsem ráda když vylezu schody do patra. Už nemůžu a to budu zaručeně zase přenášet takže výhled nějakých 6ti týdnu 😔

makuka88
autor
15. led 2020

@lv to mám stejně 😅

makuka88
autor
15. led 2020

@kakret tak to úplně chápu, také mám někdy problém zajet do skolky pro staršího 😣

denca033
16. led 2020

Ahoj holky úplně vám rozumím. Já byla potřetí těhotná a musím říct že těch posledních pár týdnů to bylo spíš za trest. Nespala jsem furt mě něco bolelo děs. Porod to bylo opravdu vysvobození.

urtica
16. led 2020

Úplně stejně...první porod šílený, druhé těhotenství od 7. měsíce děs - spala jsem přerušovaně max. 4 hodiny denně, akorát jsem teda přibrala 15 kg a bylo mi 35 let...k tomu péče o první dítě. Nicméně druhý porod byl velmi pohodový a od porodu je lépe...nyní je to rok - malej se v noci budí aktuálně co hodinu , ale stejně to není zdaleka taková hrůza jako ty poslední měsíce před porodem. Držím palce, ať to máš brzy za sebou.

mamio
16. led 2020

Ty jo, tak si tak říkám jestli jít někdy vůbec kvůli tady tomu všemu do druhyho...První těhotenství ok, az na vysokej tlak a brutálně otekly nohy, porod nakonec museli vyvolávat dva dny. Děs, tady ta představa všeho me úplně odrazuje.

makuka88
autor
17. led 2020

@mamio mně to trvalo 5 let než jsem se rozhodla jít do druhého, cele těhotenství bylo pohodové, ale od půlky osmého měsíce je to utrpení... první jsem měla strašně v pohodě až úplně do konce 🤗

makuka88
autor
17. led 2020

@denca033 to chápu 😅🤔

evula19
17. led 2020

Zrovna jsem to teď psala jinde, že nevím, kde vezmu energii...do termínu porodu jsem byla úplně v pohodě, procházky, úklid, vaření...teď jsem 40+6 a dnes mám pocit, že umírám.Boli mě celé tělo, záda, kostrč, průjem, zle od žaludku.v pondělí jdu na vyvolání a nevím , kde vzít sílu.jsem psychicky i fyzicky vyčerpaná. je mi 32 a +13kg.

makuka88
autor
18. led 2020

@evula19 tak třeba to přijde, zkusila bych odpočívat 🤗nebo už je po ? 👼🏼

evula19
18. led 2020

@makuka88 odpočívám 😊na víc není síla 😀není po...v pondělí vyvolání 😔

makuka88
autor
19. led 2020

@evula19 tak držím palce ✊🏻🍀 já u prvního doufala do poslední hodiny a nic... ale už to budete mít za sebou. Já stále pomalu umírám. Už 4 dny mě k tomu všemu bolí strašně hlava🥵

Sem začni psát odpověď...

Odešli