• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co na kašel pro 5leté?

10. prosince 2013 
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat co dáváte 5–6letým dětem na kašel? Holky měly ze začátku suchý kašel a ted ještě trochu kašlou po nejvíc v noci. S čím máte zkušenost vy? co jim pomuže?
21. bře 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás nejvíc zabíral Sinecod a pak taky poslední dobou cibule nakrájená v místnosti spaní.. :wink:
21. bře 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho je :slight_smile:, Jitrocelový sirup - Hedelix, nebo udělej cibuli s medem to má podobný efekt. Na hutný kašel Ambrobene, Na štěkavý kašel Merid nebo tak nějak ale používá se to vyjmečně oba na předpis. Mucosulvan - klasika, Stoptusin - klasika,
21. bře 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stoptusin sirup, ten je jak na suchý tak i na vlhký kašel, jinak jsme měli prospan a byla jsem spokojená, většina těch mucosolvanů, hedelix a léků na vykašlávání se nesmí dávat na spaní, protože to dráždí na kašel v noci. A co na noc?My měli mucoplant sirup na dobrou noc, to můžou děti tuším od 1roku a těhotné a kojící maminky :slight_smile:
21. bře 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Synovi jsou 2 roky a hodně mu pomáhá domácí tymiánový sirup. Dávám ho hned jak začne kašlat a po 5 dnech je kašel pryč...
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=38468
21. bře 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás pomáhá psí sádlo, namažu na hrudník a záda :wink: ..dávám mu to hlavně na noc a pomáhá :slight_smile:
23. bře 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, já dětem dávám (4 a 7 roků) STOPKAŠEL pro děti od 1 roku. Je na suchý i vlký kašel, dobře se vykašlávají hleníky a hlavně jim chutná, je slaďoučký a čistě bylinkový:slight_smile:. Navíc podporuje imunitu!!
10. pro 2013 v 16:27  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek