Colostrum, je opravdu tak zázračné?

adelka37
29. bře 2016

Ahoj holky 🙂 sháním nějaké zkušenosti s Colostrem. Našla jsem jen hodně staré diskuze, kde uživatelky již nejsou aktivní. Ráda bych tedy rozpoutala diskuzi novou 🙂 Je to opravdu tak zázračné? Máte některá zkušenosti s jinou firmou než LR? To bych finančně pro 3 děti neutáhla :( Děkuji za rady a porady a přeji hezký večer, či již den 🙂

kaya80
29. bře 2016

Za mňa teda velká spokojnosť s kolostrom. Mojej 4-ročnej som ho začala dávať na jeseň, nakoľko sa nám narodilo mimino a bála som sa, že dovalí niečo zo školky. A musím povedať, že chorá bola len raz a aj to s miernym priebehom. Dovtedy to bola hroza, chorá každý mesiac... Dávam jej kolostrum od Barny´s, je sice kanadské - a ich kravy vraj nie sú kompatibilné s našimi deťmi 🙂, ale u nás zaberá. Cena LR-ka je fakt šialená...

hanka.
29. bře 2016

Já jsem v září začala také řešit, co se stále nemocnými dětmi. Zkusila jsem tedy colostrum, hodně jsem o něm četla a nakonec jsem vybrala od LR. Bylo mi nabídnuto členství a kupuji ho tedy levněji. Tento měsíc je navíc v akci. Při nákupní ceně výjde nejvýhdněji tedy to tekuté na 520 kč. Já to dětem dávám jen když vidím, že jim začíná rýma nebo pokašlávají. Od září jsem nebyla v lékárně, kolostra tekutého jsem dala 3 a perličky pro dceru 2. Což si myslím není tak moc při ujištění, že se do nich necpe žádná chemie. Takže já jsem s kolostrem od LR opravdu spokojená.

orchideas1
29. bře 2016

Manzel bere toto http://www.sportnutrition.cz/colostrum-1000-ami... ale neni vhodne pro deti, bere ho na jare a na podzim vzdy 3 mesice a moc si ho chvali, predtim byl casto nemocny

qz
29. bře 2016

Ale jo, ja to od nich mam a beru celou radu veci... Zda to funguje, uvidim asi az v horizontu mesice, protoze mam zavazny problem. Celkem jsem se na tom financne vysekala.

adelka37
autor
30. bře 2016

Děkuji Vám za odpovědi 🙂 já bych jim to chtěla dávat preventivně, že když je pošlu do kolektivu tak, aby mi hned zas něco kluci nepřitáhli :( když je mám doma, je vše dobré, ale v kolektivu vydrží týden až dva a jedeme znovu kolečko, kdy si to předají všichni a mne mohou omývat, protože nedělám nic jiného než hlídám v kolik komu podat jaký lék a ohlídat je všechny před febrilními křečemi, kterými jeden ze synů prošel a už bych to znovu zažít nechtěla :( navíc je mi opravdu proti srsti cpát do těch malých tělíček stále nějakou chemii :( na to kanadské se určitě podívám děkuji 🙂 a Hani, na kolik by přišly ty kapsličky? Popřípadě, bylo by možné to vzít přes Vás? Děkuji a přeji hezký den 🙂