Dcera má kašel a chrčí. Co jí na to dát?

Ahoj holky,maly ma kašel a chrčí,ale moc nechce kašlat tak jestli nechrčí stoho.Prosim poradttě co jste davali na kašel a chrčení,děkuji.
kijonkova.k
3. bře 2009
jenjanka,taky jsme už týden nemocní,začalo to teplotou,druhý den voda z nosa,pak kašel a teď chrchle a chrchle.Dávám jitrocelový sirup a zvlhčojeme vzduch jak se dá 😉
daluri
3. bře 2009
Jenjanka, zajdi si raději k dr,ať malého poslechne, nám to sedlo na průdušky a hrozila nám nemocnice. Dostali jsme sirupy i antibiotika, dávala jsem olejové zábaly, to hodně pomohlo, že jsme nakonec zůstali doma... 😉
jenjankaautor
3. bře 2009
NO malemu nic jineho neni teploty nema nic jen ten kašel a chrčeni tak snad kvuli tomu nebudeme muset do nemocnice,ne?
daluri
3. bře 2009
Terka měla jen 1den teploty, kašel a hlavně rýmu a ta jí asi sedla na ty průdušky...však mě taky dr vynervovala, když mi řekla o nemocnici..Tak jen, aby mu to taky nesedlo na průdušky, jinak Ti asi v lékárně poradí, který sirup na kašel...když bys k dr nechtěla..
andyalukasek2008
3. bře 2009
Urcčitě zajdětě k doktorce... To může být bronchitida... A napíše určo něco účinného... Držím palce!
jenjankaautor
3. bře 2009
Jo dik,zitra zajdeme
jenjankaautor
4. bře 2009
ahoj,tak mame bronchitidu
zoubek
4. bře 2009
Ahojky, to je mi líto. Je br. chronická, nebo akutní. Také marodíme se zánětem průdušek, ale naštěstí akutní. Co vám napsali za léky?
majaaita
4. bře 2009
Jenjanko, ať je brzy líp.

Jako prevence, když začne mimčo chrčet, tak jsou super Fenistil kapky, uvolní to sliznici a líp se vykašlává. V kombinaci s nějakým sirupem - jitrocelovým, Hedelix, Mucosolvan Junior a podobně.

Ideální je na zimu pořídit zvlhčovač, nebo dávat mokrou plínu přes postýlku.
jenjankaautor
4. bře 2009
Ahoj,no dala nam ditiaden,stoptusin,calcium chloratum,a spiropent,takže celkem toho mame dost.No ja bych řekla že akutní.to mi neřekla
knobloska
4. bře 2009
Holky já mám asi trochu jiný problém, ale nechci zakládat nové téma. Naše malá má takovej ten suchej kašel, co akorát dráždí, ale nevykašlává. Dala jsem jí Stoptussin, ale nepomáhá. Mám jí zkusit dát Sinecod? Popř po jaké době od toho Stoptussinu. Díky moc
zoubek
5. bře 2009
Máme také spiropent a stoptussin. Já ale ještě dávám mucosolvan junior a hedelix. Ráno mucosolvan, dopoledne hedelix - to je přírodní a odpoledne mucosolvan - nedoporučuje se na noc. No a na noc ten stoptussin. Už jsme nemocný týden. A teprve dnes jsou vidět menší výsledky.

knobloska: bylo mi řečeno, že se smí střídat přírodní s léky po cca 3 hodinách, takže když nedáš ty přírodní (hedelix, jitrocelový sirup), tak můžeš asi po 6 hodinách.
jenjankaautor
5. bře 2009
A chodite ven když maji bronchitidu a nemaji teploty?
zoubek
5. bře 2009
Ptala jsem se na to, může se, v kočáru. Ne mezi děti a do kolektivu, do center a tak, aby se nenakazily ostatní děti. Jinak tomu mimču to nevadí. Včera u nás bylo pěkně, tak jsem ho ven dala.
jenjankaautor
5. bře 2009
Tak to je super,aspon ho na chvili vyvětrat

Začni psát odpověď...

Odešli