Sháním mastičku Likangshuang, urgentně

vrtulka81
4. pro 2013

Maminky shanim urgentně masticku Likangshuang,je to na kožní problémy.Momentálně neni nikde k sehnání,urgentně ji potrebuji pro dceru.Nevíte kde by se dala sehnat,nebo nemate nekdo doma a zrovna ji nepotrebujete? Zaplatím,nebo pošlu baleni zpět,jakmile se opet objevi ja trhu.Děkuji moc za nejakou radu,kde se k ni dostat

pidisek
4. pro 2013

Likangshuang .cz tady se dá objednat 🙂

luthien.k
5. pro 2013

@vrtulka81 přes eBay lze poslat přímo z Číny, ale těžko říct, jak by to trvalo. Já kdysi objednávala plíny z Hongkongu a byly to řádově týdny, tuším tak dva, tři...

nasekuratko
5. pro 2013

@vrtulka81
@luthien.k na co přesně je ta mastička dobrá? a zabírá spolehlivě?

luthien.k
5. pro 2013

@nasekuratko já osobně bych ji nepoužívala, protože mám pochybnosti o složení, stejně jako naše kontrolní orgány 😉

vrtulka81
autor
5. pro 2013

@luthien.k trvá to 4 týdny ☹ čekám na ni jak na smilování až přijde,na ebay sem se taky už dívala,uvažuju,že si ji objednám z tama

vrtulka81
autor
5. pro 2013

@nasekuratko nám zabírá,rozhodně jiným způsobem než kartikoidy,namažu párkrát a ekzém je pryč,neobjeví se zase jako po kortikoidech,pokud ovšem nedojde k reakci,ale to už si musí každý pohlídat sám -jídlo a jiné alergeny,eliminuje atafilokoka,ničí bakterie na kůže,je dobrá na zapálená místa,popraskanou kůži.... a nevím co všechno.Na netu je o ní dost diskuzí,co na to kontrolní orgány je mě celkem jedno,já ji oužívám když je to nutné.Spíš si myslím,že k tomu dal podnět někdo s dr,asi jim zase utekli pacienti 🙂 Poslední dobou o tom slyším často a mast se víc a víc používá,samo budu ráda,když ji přezkoumajíi ta ji budu mít doma jako záchranou brzdu

vrtulka81
autor
5. pro 2013

@luthien.k co na to říkáš,stačil jeden teploty na 39 ☹ Čím to zachránit

luthien.k
5. pro 2013

@vrtulka81 kéž bych Ti uměla poradit...☹ U Tebe to používání Likang naprosto chápu.

nasekuratko
5. pro 2013

@vrtulka81 ježiš, to mě mrzí, že máte takové problémy... já když si vzpomenu, jak vypadal Sebík před rokem a půl, tak se mi chce brečet. Za hrozná bezmoc... Zkoušeli jste skincap? Já vím, že to taky hodně lidí haní, ale nám zase zabral tento krém. Je volně prodejný a taky namažu jen když je to akutní. Za celý letošní rok jsem ho použila 2x a zabírá druhý den. Nádherně voní a je strašně příjemný.

vrtulka81
autor
7. pro 2013

@nasekuratko ten sme nezkoušeli,u nej byly nalezene kortikoidy,ikdyz teď uz sem musela po nich taky sahnout

nasekuratko
8. pro 2013

@vrtulka81 ja tomu moc neverim. Sebik na kortikoidy reagoval silene-na ruzne masticky. A na skincap reagoval super a navic jsme ho pouzili treba 2-3 dny a pak x mesicu uplne klid-doku nerostly zuby, nebyl nemocny apod.

vrtulka81
autor
8. pro 2013

@nasekuratko nevim,probehla o tom debata ze tam byly.Kazdopadne to co ma mala ted okolo pusy,ekzem neni. Ja se na skin cap divala,podle toho co o nem píší,nedela nic ektra,tak nevim.Pokud nesezenu cinana,mozna vyzkousim,kortikoidy mazat nechci

nasekuratko
8. pro 2013

@vrtulka81 jestli byly, tak byly hodne kvalitni, protoze stacilo parkrat namazat a na hoooodne dlouho byl klid. Zatimco u normalnich kortikoidu po vysazeni nastalo okamzite zhorseni

vrtulka81
autor
8. pro 2013

@nasekuratko no to jo,to je právě ceho se bojim pri jejich používání.Zitra budeme muset na kožní,tak sem zvědavá co nám řeknou.Snad nenapisou kortikoidy,tech mam plno.Byla byfh radsi,kdysy se dala sehnat ta mast

vrtulka81
autor
18. pro 2013

už máme mastičky domááááááá 🙂

ocelotka
23. pro 2013

@vrtulka81 prosím konkrétně kde na ebay jsi to objednávala? Já už čekám 4 týden a nic :-/