Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdo už objevil druhou čárku na testu? 🙂

simi1510
Moderátor
26. únor 2019

Kdo uz objevil?

stastnapavla
28. únor 2019

@simi1510 já 🙂

simi1510
autorModerátor
28. únor 2019

@stastnapavla i ja ... a zatim sili 🙂

stastnapavla
28. únor 2019

@simi1510 já našla už v neděli 🙂 v pondělí testy na stitnou a hCG. Zítra mě čeká návštěva u gynekologa. 🙂

simi1510
autorModerátor
28. únor 2019

@stastnapavla tak brzy? 🙂

stastnapavla
28. únor 2019

@simi1510 no nevím pozvali si mě

simi1510
autorModerátor
28. únor 2019

@stastnapavla tak se pak nedes, ze nic nevidi 😉

stastnapavla
28. únor 2019

@simi1510 pro mě premiéra, volala jsem ať mi řeknou... ať nešílím s objednáváním... řekli v pátek to bych měla být 5TT myslíš že je to "zbytečné"?

swahili
28. únor 2019

Ahoj holky. Tak ja objevila // v pátek, tři dny před očekávanou ms, byl to pro mě trošičku šok. Test jsem si udělala hlavně z důvodu, že jsem den před testováním spinila, asi uhnízdění vajíčka 🤔 jinak teda Mimi plánované nebylo a je třetí v pořadí a tajně doufám, že to bude holčička, protože máme doma dva kluky. K dr. jsem objednaná 7.3. a TP mi teda dle kalkulačky vychází na 4.11.

bulikova
6. bře 2019

Ahoj, v pátek jsem objevila moje v zivote první //, byl to šok. S minulym partnerem jsme se snazili pres rok a nic ... a s novym partnerem jsme si po pul roce rekli ze se chceme pri milovani propojit uplne, ani jsem nevedela plodny dny a heleme se, uz je to tady. Ted uz je carka silna jako kontrolni. Dle posledni menstruace bych mela byt 5 tt. Dr mne objednala az na 21.3. rovnou na ultrazvuk, ze ted by pry jeste nebylo nic vodet. Se z toho cekani zblaznim😂 a tezke je to tajit, tezke, kdyz m z toho clovek takovoz radost😂 co priznaky? Trpite?

simi1510
autorModerátor
6. bře 2019

@swahili tp dle kalkulacky mame stejny 🙂

simi1510
autorModerátor
6. bře 2019

@bulikova ja netrpim... ani nemam pocit, ze jsem tehotna. Na kontrolu k dr si teprve budu volat

veverka55
7. bře 2019

Ahoj holky.mam pozitivní test,posledni ms 4.2 na první kontrolu mam teprve jít ale zatim témeř nic necitim ☹ není mi spatne, únava také bych rekla ze žádná, bricho me také nebolí .je to normální?

simi1510
autorModerátor
7. bře 2019

@veverka55 ja to tak mam... a ani u prvniho mi nic nejak nebylo

michaelalad
9. bře 2019

Ahoj holky poslední menstruace 28.ledna a 1.3jsem našla // 😍. K doktorovi jdu až 18.3 což bych měla začínat 8 týden tak snad vše bude v pořádku.

michaelalad
9. bře 2019

@bulikova Ahojky to tajení a lhaní je strašné 😂přijde mi že se navíc všichni teď víc ptají jak kdyby to tušili 😅.

nikk_8
9. bře 2019

Ahoj holky, přidávám se, jsem 13 DPO a zatím tři dny po sobě jen slabá, ale mám dojem, že mírně sílící čárka (což mě trochu znervózňuje, protože při prvním dítěti jsem měla na testu hned jasné dvě čárky). Špinění žádný, ale zato návaly horka, a když jsem se včera omylem řízla do prstu, tak se mi z toho pohledu na krev udělalo mdlo, a to mi jinak pohled na krev problém nedělá 🙂 Tak to považuju za jasné příznaky🙂

simi1510
autorModerátor
9. bře 2019

@michaelalad taky posledni ms u mne 29.1. 😃

simi1510
autorModerátor
9. bře 2019

* 28.1., překlik na mobilu 😃

simi1510
autorModerátor
9. bře 2019

@nikk_8 porovnavej ob den 🙂 a taky zalezi, co mas za znacku testu

nikk_8
9. bře 2019

@simi1510 Ani se mi nechce přiznávat, že druhý den jsem testovala dvakrát :D Nemohla jsem tomu uvěřit. Ale až teď jsem se koukla, že ten Intimed z DM, kterým jsem testovala první dny, má citlivost od 25 mIU/ml a Mamatest už 10 mIU/ml. To taky může různé intenzity čárek vysvětlovat....

veverka55
10. bře 2019

Ahoj holky. Hcg 13.dpo něco přes 1200, ale nemám žádné priznaky, prsa nebolí, jen jsem hodně nafoukla a mám výtok, možná lehce větší únava. Ale prsa nic, spatne mi není, únavou také nepadam... ☹ myslíte, ze je to ok? Jak se cítíte vy?

nikk_8
10. bře 2019

@veverka55 Ahoj, buď ráda, že se zatím cítíš normálně, ono to nejspíš ještě přijde ;) Vrchol hCG (a s tím spojené příznaky) by měl být kolem 10.-11. týdne. To úplně odpovídá tomu, jak si pamatuju první těhotenství, kolem 7., 8., týdně přišly najednou nevolnosti, které trvaly do konce 1. trimestru, a taky jsem to období prospala🙂
Každopádně nyní jsem taky hodně nafouklá, možná trochu víc unavená, taky mám výtok a chodím často čurat, prsa nebolí ani se nezvětšila a nic dalšího.
Ty příznaky jsou hrozně individuální, nic bych z toho nevyvozovala, jen si zatím užívala, že neklečím celej den u mísy🙂))

veverka55
11. bře 2019

@nikk_8 dekuji moc za povzbuzení 🙂 no já jsem pro IVF a na mimco jsme se hodně dlouho nečekali a je to mě první tehotenstvi tsk jsem taková dost nervózní 🙂 moc moc si přeji, abych po těch letech v listopadu už konečně držela v náruči naše miminko 🙂

eve_linnka
21. bře 2019

Zdravim. Ja taky. Dneska mela dorazit ms a nedorazila. Vcera se uz druha carka objevila a dnes byla silnejsi. Mam dotaz. Kdy jit poprve na kontrolu ke gynekologovi? Dekuju

lennisek1
26. bře 2019

@eve_linnka chodí se většinou nejdříve v 7. nebo 8. týdnu. Dříve dr nic neuvidí a ty budeš zbytečně vynervovaná😉

felis
Autor odpověď smazal
Zobraz
gabtom11
Autor odpověď smazal
Zobraz
simi1510
autorModerátor
11. čer 2019

@gabtom11 aktivní jsme s holkama ve skupině, kam tě MK hodí při zadání termínu porodu 😉

Jinak já mám termín 10.11.2019 a jsem z Prahy. Ty?

gabtom11
Autor odpověď smazal
Zobraz
simi1510
autorModerátor
12. čer 2019

@gabtom11 jakou porodnici sis vybrala?

Sem začni psát odpověď...

Odešli