16měsíční syn se začal v noci budit

ancickahyksova
31. srp 2016

Ahojky všem.Syn spal cca od 14 měsíců celou noc,poslední dobou se to ale změnilo.Budí se klidně i 3x za noc a trvá mu,než zase zabere.Spát chodí okolo 20:00 hod.V postýlce usíná bez problému sám.Přijde mi,že se budí od té doby,co jsem mu přestala na noc dávat mlíko a má jen teplé večeře.Většinou to má pravidelné,vzbudí se okolo 22:30,2:15 a pak kolem 5-6 hodiny.To někdy ještě usne a někdy vstáváme.Nad ránem si ho už většinou beru do postele.Je mi jasný,že kdyby spal s námi v posteli.že spí celou noc,problém je ale v tom,že čekáme druhé miminko a jak se v noci vrtí,tak mě kope do bříška.Tudíž to prostě nejde :( Máte to stejně?Díky 🙂

ancickahyksova
autor
31. srp 2016

Jinak jsem ještě zapomněla dodat,že přes den chodí spát kolem oběda na hodinu a půl a to spí v klidu a budí se většinou s úsměvem

emysicka
31. srp 2016

Třeba ho zkuste dávat spát jen na hodku dopoledne. U nás se taky hodně často budil. Pak jsem mu udělala režim, chodí spát dopoledne a odpoledne na hodinu (vždy ve stejný čas), (spal by i déle ale budím ho), pak se to srovnalo a spí celou noc. Jinak chodí spát v 7 a budí se mezi 5 a 6 ráno. Ale já si myslím že to chce pravidelnost. 🙂 .... Ale každé dítě je jiné a platí na něj něco jiného 😒 ...

ancickahyksova
autor
31. srp 2016

tak on má pravidelný režim,akorát že spí jednou denně...když ho dám spát dopoledne,tak odpoledne usne třeba kolem 4-5 a to potom chodí spát až někdy ve 22:00 což nechci

lajla
31. srp 2016

@ancickahyksova tak mu vraťte to mlicko😉 holky pily i po druhém roce,zoubky mají v pořádku..
Jinak výkyvy ve spaní jsou naprosto běžná věc, jednou je tak,podruhe jinak...může mít trapeni,vstrebavat information.. může mu být horko,zima,ma žízeň,hlad...a jinak klidně bych si ho vzala zpátky do postele...taky jsme to tak měli a děti blízko po sobě

ancickahyksova
autor
31. srp 2016

@lajla já bych si ho tam vzala,ale opravdu mě kope do břicha..navíc já i manžel potom z postele padáme,je přes celou postel :D :D jinak by mi to vubec nevadilo,spis naopak..o tom vraceni mlíka jsem už uvažovala....a asi to zkusim mu ho dát zpátky...ale stejně nemuže být na mlíku věčně

zarecna
31. srp 2016

dieta kludne moze pit vecer mliecko , po normlanej veceri aj do dvoch rokov aj dlhsie.

lajla
31. srp 2016

@ancickahyksova jj to potom chápu... možná ještě snížit postranici u postýlky aby měl pocit vetsiho bezpečí...bude ve svém ale i u vás...
Každopádně tím mlickem bych začala...držím pěsti,at brzo zase dobře spinka
Jinak nám také dobře zabíraly homeo čípky viburcol, kdyby mlicko nepomohlo

ancickahyksova
autor
31. srp 2016

@lajla já právě četla i o bachových esencí,je to pro těhulky i děti..mělo by to zlepšit spaní.Ale zase mu nechci nijak zasahovat do vývoje,tak nevím no....Ok,mlíko zkusím opět koupit a uvidíme

lajla
31. srp 2016

@ancickahyksova jj bachovky jsou super,zadny strach...ale je třeba je namíchat správně profesionálem...to platí i pro homeo..
Viburcol patří mezi homeo pokrývající velkou část dětských problémů..
Zásahovani do vývoje? To né..věřím že by se chudera stejně jako vy rád vyspal a pokud existuje něco mimo léčiv,jen super

veroniquecz
1. zář 2016

@ancickahyksova Určitě bych nenechávala zase zvykat na dvě spaní, myslím že to jedno je super. A jinak malé je taky 16 měsíců a začala se takhle budit cca dva měsíce zpět, když jí začaly lézt stoličky ☹ Od té doby je klidně i 4* vzhůru, lkdyž je lépe tak jen jednou ☹ A to mlíčko bych určitě vrátila. Malá má normál večeři a před spaním ještě řídkou kaši v lahvi. A řes noc když se budí s bolestí, tak jí někdy stačí se napít obyč vody, ono jí to trochu ochladí ty dásně a trochu si pokouše savičku zase usne. A postýlku máme se sundanou bočnicí přiraženou k naší posteli, uspávám u mě v posteli, ale pak se vždy přestěhuje sama do svojí, už se mnou spát nechce 🙂)

ancickahyksova
autor
1. zář 2016

@lajla ok,tak já tedy zkusím ty bachovky.Zkusím mu vrátit i to mlíko a snad bude lépe.Dnes jdeme na očkování,tak se poradím i s dr =)

ancickahyksova
autor
1. zář 2016

@veroniquecz já jsem právě ráda ze už spí jenom 1 denně,protože jde večer brzo spát a já mám klid =D

lajla
1. zář 2016

@ancickahyksova zatím bych neockovala,muze se vše ještě zhoršit,dite se nemá očko při a po nemoci a když je změna v chování