Alternativa pro Pampers pants, existuje?

ela90
19. led 2018

Pomoc, zoufale se smeju. Moje dcera se bavi tim, ze se nad ranem vyslece (rozepne z overalu) a sunda si i plenu. Normalni jednorazovku. Vyhrabala jsem dva vzorky pampers co jsou natahovaci jako kalhotky. Sice se nad ranem vyslece, ale protoze nemaji suche zipy po stranach tak si je nesundala. Existuji takove jednorazovky i od jine znacky? Sjizdim net, ale nemuzu nic najit. Diky za reakce

nijij
19. led 2018

Myslím že jsou i Dada pants

ajja87
19. led 2018

Jj Dada má,taky jsem hledala,nevim jakou soce potřebujete velikost,ale našla jsem jen velikosti 5.nam zatím stačí jen 4 a tu jsem nikde nenašla.Ale treba je k sehnání.

sykorkaali
19. led 2018

Dělá je i Babylove (DM), Tesco loves baby, v Kauflandu je taky mají- jejich značku, Rossmann je myslím taky dela. Ale jaka je kvalita, netuším.

janapechova
19. led 2018

Jsou Dada, ale jen 5 velikost. Teď jsem viděla v akci balení za 135,- tak zkuste a třeba nebudou tak velké 😉

nijij
19. led 2018

@sykorkaali Tesco sovy nejsou

odula
19. led 2018

libero ,mívali je v DM

labijoux
19. led 2018

Monperi

lida9
19. led 2018

pardon, vubec nevim jestli ty plenky existujou. Ale musim rict, ze jsem se fakt zasmala jak uz dlouho ne pri te predstave.... mate doma sikulku😀

junkka
19. led 2018

I Huggies pants, ale ty jdou objednat jen na netu

pav_la
19. led 2018

Jestli existuje jiná značka nevím, ale přesně toto dělali i moji synové. U nás pomohlo přejít na klasické pyzamko, to nesundavali.

qaysedcft
19. led 2018

Dady pokud vim tak od 5tek... :( my ted taky presli na pants, ani zaboha sem malemu nemohla zapnout normalni plinu (porad by nekde splhal, nebo delal psi kusy) dneska sem kupovala v Tete za 299 ty 4ky (52ks)... levneji sem nikde nevidela. Dmkacke sem mela, tusim cena 160,- a je jich tam 22, savost maji vetsi ty pampersky. Spokojenost, ale nevim proc jsou zase ty ceny tak nasponovane....

karolinasvetla111
19. led 2018

Kdyz me to delala dcera, tak jsem ji zapla overal obracene, zada na bříško , jen jsem nezapla ten vrchni cvok, aby ji to neskrtilo a pak uz to nerozepla 🙂

kladpol
19. led 2018

@ela90 Jo viděla jsem je i od různých značek, Dada ty bere sestřenka z Polska a myslím že i v DM něco takového mají, ale nějak podrobněji jsem je nezkoumala. Ale malá je šikula 🙂

veronika_86
20. led 2018

Já kupovala v Tescu, nejsou to sovičky, ale opičky, byla jsem s nimi spokojená, ale ta cena... Kupovala jsem je před asi dvěmi roky ve výprodeji asi za 90,- teď je cena úplně jinde... jinak opravdu dobře vycházejí pampersky v té Tetě, jak píše @qaysedcft jen se teda musí vzít dvě balení...

ela90
autor
20. led 2018

Všem moc děkuji za reakce! Potřebuji na 9 kg. Ale tipů jste napsaly tolik, takže věřím že nějaké seženu. V případě nouze zapnu ten overal na zádech 😀 to je taky super tip. Takže ještě jednou díky 🙂 holt jsem špatný internetový brouzdač 🙂

hafika
22. led 2018

Teda tip na plenkové kalhotky nemám, ale napadá mě, nemá tu plenku prostě počůranou, že ji studí? Pak je zbytečné hledat jiný druh plen a možná by stačilo ji jen přebalit. Nebo třeba zkusit ji po sundání plenky posadit na nočník. Třeba už to začíná chápat, že se jí chce čůrat a nechce se jí do plínky.

Jinak teda moje holky jednorázovky sundávaly přes léto, že se v nich moc potily. Zároveň v roce a kousek i měly tak 70 % úspěšnost na nočník, ale nakonec jsme se musely vrátit k plenkám, protože je začalo bavit dělat loužičky po bytě. Několikrát jsem jim plínku prostě znova nasadila a asi za dva dny si zase zvykly. Plínek se zbavily rok na to.

ladyhacek
22. led 2018

Kupuji DM babylove

ela90
autor
23. led 2018

@ladyhacek prosim prosim poslete mi foto baleni, nebo popis. Byla jsem v dm (ale celkem mala drogerka) a nenasla jsem.

ela90
autor
23. led 2018

@hafika take mne to napadlo, ale po blizsim pozorovani soudim, ze se tim opravdu jen bavi 😀 (dela to novy zvuk). Nocnik jm zkousela, ale mininalne jaro bude mit lepsi podminky co se pocasi a vrstev obleceni tyce.

ladyhacek
23. led 2018

@ela90 dělají i 4 nevím zda větší, ale to asi také

ela90
autor
24. led 2018

@ladyhacek díky moc. To asi musím najít větší DM, u nás to nemají. 4 by jí velikostně sedla. Používám pro ni babylove normální. Měli tam ty pants jen pampers a popravdě, ty dva vzorky co jsem měla byly tak parfémované, že jsem tu vůni cítila celou noc... brrrr.

rada_87
25. led 2018

Nebo ji na to dejte klasucke kalhotky. Kdyz koupite v Pepcu za 10Kc bile vel.116,vejde se pod to i klasicka plena 🙂