Dáváte ročnímu dítěti dudlík, kdy chce? Omezujete to?

momin
16. črc 2010

Holky zajimalo by me jestli detem davate dudlik vzdycky kdyz chteji-nebo to nejak omezujete a davate jim ho treba jen na spani?!
Daniel vyzaduje dudlika casto i pres den! Bohuzel nekdy i venku..... 😒 jak ste na tom vy ostatni?

samik2008
27. črc 2010

Dcerka ho v necelých dvou letech hodila psovi a byla spokojená i když byla velký dudlala a syn si cumel prokousl po roce a vyplivával ho tak sem mu už pak nedala jiný a taky byl velký dudlal.Myslím že všechno chce svůj čas 😉

anta
27. črc 2010

Tak Honzík odhodil dudana před týdnem, jsou mu dva roky a tak jsme dudu odevzdali Krakonošovi, ale byla to jeho práce, prostě řekl, že dudu nene, tak jsem mu ho samozřejmě necpala, kéž by to tak jednou udělal i s plínkama, ale to je jiné téma 🙂 😉

baradisk
27. črc 2010

ahoj holky,tak muj prvni syn odhodil dudu asi v roce a pul psovi,proste ho uz nechtel ale tu noc co sel spat poprve bez dudliku tak prorval ,sem samozrejme jinej nemela 🙂 a vite co zacal delat???cucat palec a to mu vydrzelo skoro do 6 let takze zlatej dudlik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

bobsove
28. črc 2010

My měli dudlík od 7. měsíce jen na noc. Prostě jsem mu ho neukazovala, zabavil se něčim jiným... (Ehm, spíš strčil do papule kde co jinýho). Pak jednou (to měl rok a něco) šel po obědě spinkat, vzala jsem dudlík a schovala, vzbudil se a hledal ho, řekla jsem mu, že dudu odnesl pipi (ptáček). Že ho odnesl nějakýmu malýmu miminku, který moc plakalo. A že je moc statečnej, když ho věnuje miminku... (Před tím následovalo ale postupně několik dní, kdy jsem mu říkala, že je dudlík fuj, dělala u toho ksichty...).