Poslední týden má problém chodit večer spát

olalafonda
22. zář 2017

Zdravim, mám takový malý problém... náš syn rok a pul, má teď poslední týden problem chodit vecer spat. Vstane o pul 7 rano, nekdy se mi pokusi ho uspat pred obedem nekdy po obede ale spi jen pul hodky .... a cely den nespi a vecer kolem 8 ma problem usnout. A dela histericke sceny. A isne vycerpanim za revu kolem 10. Do ted to bylo v pohode ... je to normalni nebo jak mam postupovat popř. Reagovat. ?🙂 Uz jsem zoufala..., prosim o jakoukoli radu.

syrinxka
22. zář 2017

Dcerka mívá také takové období, kdy hůř usíná a kdy je to zase v pohodě. Může být málo unavený, můžou ho zlobit zoubky, těžko říct. U nás to vždy po pár dnech přejde.

penelope87
22. zář 2017

@olalafonda Můj syn (21 měsíců) má taky krátká období, kdy je problém ho uspat. Vypozorovala jsem, že je to hlavně, když je nevyřáděný nebo naopak přetažený. Taky už nějakou dobu chodí spát o něco později než dřív. Většinou až kolem 21h.

christiee
6. lis 2017

ahoj holky připojím se k příspěvku-naše malá 17.měs,taky ted špatně večer usíná,nemůže usnout,ale přitom je unavená.ale lítá po bytě jako splašená,jak tomu předcházet nemáte někdo zkušenost?díky moc🙂

janulkakraniska
6. lis 2017

Já se snažím dcerku unavit.Je to střela od narození.
Hodně udělá krátká procházka před obědem a pak později odpoledne.
Když nemám čas a mám třeba rozvarene jídlo jdu s ní na zahradu.
Pak pomáhají písničky,tancovani,...
Večer kolem 8 je uložíme,pozhasiname a jdem spát.Ona tam brble,ale nakonec usne.

drakenn
6. lis 2017

Unavit, znicit..🙂 moji kluci jezdili velmi brzy na odrazedlech. Nejdriv na tech plastovych a pozdeji na kovovych. Vsude. Nepouzivala jsem kocarek.. Golfky tak cca 5x u obou..spali vecer jak zabiti

nugetka20
20. lis 2017

Nevím, jeslti pomůžu, spíš se jen podělím o zkušenost. Syn (17měsíců) od malička má docela pravidelný režim, před spinkáním máme rituály. Dávám spát po obědě, cca 12:30, večer kolem půl 8. Mám vypozorováno, že pokud dopoledne nejdeme ven, ale jsme doma, spí kratší dobu, než 2 hodiny. Občas se i vzbudí po hodině - to ho jen pohladím, přikryju a dám znovu spát. Pokud spí jen tu hodinku, je pak večer nevyspaný, unavený, přetažený a hůř usíná. To stejné odpoledne - pokud je sám nevyběhaný, třeba jsme celý den doma, tak je zpruzelý, hůř usíná. takže za sebe - pravidelný režim, dobře spát po obědě a nechat venku vyběhat .... PS: poslední měsíc mi začal v noci spát celou noc, bez kojení ..... jsem šťatsná jak blecha :D

hankaros
20. lis 2017

Moje mala v tom samem veku ted take hure usina. Pricitala jsem to castecne novoluni, castecne zuby. Ted se to opet trochu zlepsuje. Obecne se ji hur usina par dni pred uplnkem a novoluni.